Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met stof belijmde doos met speelstukken van bamboe en been belijmd ca. 1930, 1x kartonnen doos met speelstukken van hout en papier belijmd, 1x kartonnen doos met...
Oude stoommachine van Bing Bavaria in redelijk tot goede staat 22x22x26cm.
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met bamboe stenen, 1x blikken doos met bamboe (en been?) speelstukken en accessoires, 1x kartonnen doos met houten speelstukken, 1x kartonnen doos m...
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) o.a.: 1x 5069, 1x 4042, 1x 4021 en 1x 4065, gebruikerssporen en condities tussen Matig en Goed.
Leuk schaalmodel van "Stephenson's Rocket", bevestigd op houten voet met rails 22,5x24x9cm.(afmeting model), lichte oxidiatie. Cond.: R-G
Lehmann L.G.B. 2030 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, bespeeld (gebruikssporen), in redelijke staat.
Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2075 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2033 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.: R-G
Lehmann L.G.B. 2045 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2073 (G-Scale) in redelijk tot goede staat, functies niet getest.
Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4002 en 1x 4040 BP, allen met originele doos in redelijk tot goede staat.
Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4061 (met originele doos), 1x 4001, 1x 4003, 1x4011 en 1x 4066. Condities van matig tot goed (enkele delen missen).
Twee delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) in originele dozen: 1x 3062 en 1x 3064, in redelijk tot goede staat.
Vijf delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 2001, 1x 4041, 1x 4043, 1x 4044 (met originele doos) en 1x 4047 (met originele doos). Allen in redelijk tot goede staat.
Kavel met 32 modelauto's en 2 displays: 1x display van Days Gone met 20 modelauto's van Matchbox uit de serie "Model of Yesteryear" (Y32, Y-27, Atkinson Steam Wagon, YAS04, YAS11, Y-27, Y-27, YY018E/S...
Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 4068, 1x 4069 en 1x 4011 (in originele doos), in redelijk tot goede staat.
Zeven delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 2x 5010, 1x 5012 Super, 2x 3530, 2x1030, allen behalve 1x 5010 met originele doos, in redelijk tot goede staat.
Vooroorlogse Belgische Unica meisjespop ca. 1930 met geleed lichaam van papier machee en celluloid hoofd. Originele kleertjes en schoentjes 38cm. Cond.: G
Twee oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x in lederen koffer ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken, 1x lederen beklede kist ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken 20-23cm. Cond.: R-G
Frans Bella Perpignan popje ca. 1930 van celluloid ( een van de eerste popjes)met originele kleertjes en schoentjes 30cm. Cond.: G
Lehmann L.G.B. set "The Big Train" (G-Scale) in redelijk tot goede staat, box kan samengestelde onderdelen en delen bevatten/missen die origineel in de box horen. Functies niet getest.
Zeldzame antieke Frans porseleinen nar-pop met melodie die ontstaat door het draaien van de pop aan benen steel. Gemerkt Limoges J.B. France. Vaste ogen en dichte mond, geheel in goede originele staat...