Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pop
Resultaat: 60 EUR

Oude massief houten pop ca. 1930, gemerkt met een C (bijgeschilderd) H.: 31cm. Cond.: M-R

5x Märklin
Resultaat: 60 EUR

5 Delen Märklin; 1x Märklin railbus nr 3016 in originele verpakking in zeer goede staat, 1x bijpassende wagon (nr. 4018) in gebruikte staat, Deutsche Bundesbahn. H0 spoor, 1x Märklin diesellok 3065, ...

10x Tractors Siku
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 10 schaalmodellen van tractors van het merk SIku, schaal 1:32, allen met originele doos. Modellen: 2855, 3464, 3461, 3466, 3462, 2652, 3459, 3465, 3460 en 3459.

7 Diverse poppen
Resultaat: 55 EUR

Zeven diverse poppen in doos, onbespeeld; 1x schildpad klassik collection, 2x indianenpoppen met lederen kleding, 2x Effanbees Oranje Blossom Joyce Stafford (Chinese poppen), 1x Puddin Maddam Alexande...

7 Modelauto's in doos
Resultaat: 55 EUR

Kavel van 7 modelauto's in originele dozen; 1x Revell 1:18 (08912) BMW Isetta 250, 1x Revell 1:18 (08405) Volvo Sportscar 1800 S, 1x Tchibo 1:18 (46616) Mercedes 190 SL 1955, 1x Road Legends 1:18 Toyo...

42 Schaalmodellen
Resultaat: 55 EUR

Kavel met 42 schaalmodellen (voornamelijk 1:43) van diverse merken waaronder; Dinky, Matchbox, Paul's Model Art, Solido, ERTL, J.M.K. etc.

4 Popjes
Resultaat: 50 EUR

Vier oude vooroorlogse papier-mache popjes met gehaakte kleertjes in goede originele staat ca. 1930 15-22cm.

Kaiserbaby
Resultaat: 50 EUR

Kaiserbaby, gemerkt op het hoofd 1 Germany. Biscuit porseleinen hoofd met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Lichaam niet geleed met rechte beentjes H.: 27cm.

11 Boeken
Resultaat: 50 EUR

Elf boeken over oud speelgoed, poppen en blikken speelgoed 24-30cm. Cond.: G

Cattenfelder Porz. 208/34
Resultaat: 50 EUR

Cattenfelder Porzellan Manufaktur pop ca. 1910, gemerkt CP 208/34 deponiert. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, grijsblauwe glazen slaapogen en blonde pruik (vastgeplakt). Co...

Armand Marseille 985
Resultaat: 50 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Germany A 985 M 6. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, blauwgrijze slaapogen met haren-wimpers en bruine mohair pruik. Composiet lichaam (5 geled...

4x Heide OTT poppen
Resultaat: 50 EUR

Vier poppen Heidi OTT 80-er jaren in doos, onbespeeld; 1x Mein Liebling, 1x Imelda, 1x Lucie mit baby en 1x Marina 30-50cm. Cond.: G

5 Poppenjurkjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude poppenjurkjes ca. 1900 en later, 35-50cm. Cond.: G

Kathe Kruse, jongen
Resultaat: 50 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, jongen nr. 380482 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Kathe Kruse, schildpadpop
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse schildkrote Kathe Kruse pop, nr. T.40, licht bespeeld 38cm. Cond.: G

Kathe Kruse pop, jongen
Resultaat: 50 EUR

Kleine Duitse celluloid Kathe Kruse pop ca. 1980 in doos met originele kleertjes. Onbespeeld 30cm.

J.D.K. Googly
Resultaat: 50 EUR

Duitse J.D.K. pop, Hani 80-er jaren met porseleinen hoofd, Googly 29cm. Cond.: G

S & H pop
Resultaat: 50 EUR

Pop, gemerkt S & H. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruingrijze slaapogen en rossige pruik (vastgeplakt). Composiet lichaam (5 geledingen), handjes ongeleed H.; 20cm.

3 Poppen Orientaals
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 3 Oriëntaalse poppen; 1x Pop gemerkt met Chinees of Japans teken. Biscuit porseleinen hoofd met donkerbruine slaapogen en zwart pruikje met hoofdband. Lichaam met 5 geledingen en zwart opges...

Heubach Koppelsdorf
Resultaat: 50 EUR

Heubach Koppelsdorf pop, gemerkt Gebroeders Heubach Koppelsdorf (mal no.) 444 .14 (laatste getallen moeilijk leesbaar) Germany. Lichaam met 5 geledingen, donkerbruine slaapogen en zwarte pruik H.: 22c...

19 Wiking modellen
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 19 schaalmodellen van Wiking. Allen met de originele verpakking. Modellen: 3390, 24 845, 477, 2x 486, 3500, 480, 27 852, 27 851, 502, 488, 630,03730, 859, 834, 12 170, 12 820 en 2x Veltins m...

22 Märklin wagons
Resultaat: 50 EUR

Mooi kavel met 22 Märklin wagons (H0) in diverse staten van gebruikt tot origineel in de verpakking, modelnummers: 2x 4607, 2x 4002, 1x 4003, 1x 4502, 2x 4503, 1x 4504, 2x 4508, 1x 4509, 2x 4510, 1x45...

4x Tractor ERTL
Resultaat: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)

7x Tractors div.
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 schaalmodellen van tractors: 1x Ertl 1:32 (802) '63 Fordson Super Major, 1x ERTL 1:32 (5607) '17 John Deere Overtime, 1x ERTL 1:32 (4180) Case International 1963, 1x ERTL 1:32 (5744)John D...