Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Twee antieke klokken
Startprijs 30 EUR

Twee antieke klokken. 1x Aparte reiswekker met brander? (wormbeval). 1x Duitse wandklok (huwelijk), defect. Afmeting: 30 - 31 cm. In redelijke staat.

Oosters beeld
Startprijs 30 EUR

Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

Lot glaswerk/kristal
Startprijs 30 EUR

Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.

Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startprijs 30 EUR

Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Drie porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

Drie Italiaanse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 18 - 20 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Startprijs 30 EUR

Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinees bord Ø 11,5 cm.
Startprijs 30 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Lot zilveren oorstekers
Startprijs 35 EUR

Lot met diverse zilveren oorstekers. Diverse modellen met o.a. zirconia, parels, jade, lapis lazuli en granaat.

K. Räder, Abstract
Startprijs 35 EUR

K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

M. Brusse, Volcano Bowl
Startprijs 35 EUR

Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Lot kannen (plated/tin)
Startprijs 35 EUR

Zes diverse antieke plated + tinnen schenkkannen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Borduurwerk Ø 36 cm.
Startprijs 35 EUR

Art Deco borduurwerk. Kabouter met vlinder. Verso St. Nicolaas 1924. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaar, 1900
Startprijs 35 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 30 cm. In goede staat.

Tafelklok
Startprijs 35 EUR

Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Friese kortstaartklok
Startprijs 35 EUR

Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 35 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Set bonbon schalen
Startprijs 40 EUR

Twee kleine zilveren schaaltjes, 835/000, opengewerkte ovaal gecontourneerde schaaltjes met een getorste rand. 9x6,5x3cm. totaal ca 41 gram. gemerkt: S.Spijer. In goede staat.

Zilveren theeduim, Engels
Startprijs 40 EUR

Engelse zilveren theeduim, 925/000, in de vorm van een kolenschop versierd met graveerwerk. MT.: John Turner, Birmingham, jl.:C:1800. ca 8 gram. 7,5cm. In goede staat.

Lot zilver (lepels etc.)
Startprijs 40 EUR

Lot zilver met 2 suikerlepels, roomlepel, 2 dopjes odeurflacon, 2 vingerhoeden, miniatuur met paarden en een kurk met hert. totaal ca 90 gram. In goede staat.

2 Zilveren houders met blauw glas en 2 lepels
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren bakjes met blauw glas en 2 lepels, 833/000. Een vierkante opengewerkte houder op acanthusvormige poten met blauw glazen binnenbak. En een ronde houder met voorstelling van figuren in een...

3 Zilveren rammelaars
Startprijs 40 EUR

Lot met 3 zilveren rammelaars, een puttihoofd en bloem, 800/000, beiden met bijtring en een medaillonvormige element met guirlande. 5-10cm. ca 50 gram. In gebruikte staat.

Zilveren lepel en vork met figuren
Startprijs 40 EUR

Zilveren lepel en vork met figuren, 800/000, bak voorzien een voorstelling met putti en een dubbel getorste steel bekroond met figuren. 19 cm. ca 101 gram. In goede staat.

Lot camee sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot double camee sieraden met broche/hanger en 2 paar oorclips. In goede staat.

Creolen met rood en groen emaille
Startprijs 40 EUR

Creolen, 333/000, met emaille. Bolle creolen met scharnier voorzien van blauw, groen en rood emaille. ø buis 3,6 mm. ø 27 mm. totaal ca 3,1 gram. in goede staat