Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt Koerdistan midden 20e eeuw 126x210cm. Cond.: G
Mahoniehouten tijdschriftenmeubel met lade 20e eeuw in Engelse stijl. 61x38x47cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw, rood van kleur 118x160cm. Cond.: G
Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G
Drie notenhouten bijzettafeltjesFranse stijl 20e eeuw. (2x) 65x46x30cm. (1x) 65xø43cm. Cond.: U
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U
Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U
Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 uit Engeland met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U
Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U
6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U
Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G