Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G
Duitse mahoniehouten fineer spiegel ca. 1870 in goede originele staat 110x60cm.
Pianokruk ca. 1890 met draaibare zitting en bewerkte lederen bekleding in originele staat (lyra voorstelling) 50xø36cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse gestoken kist in Gothische stijl 46x96x30cm. Cond.: R-G
Vroeg 19e eeuwse tafel van mahoniehout en mahoniehout fineer (lichte fineerschades), In originele staat 63xø80cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten fineer op eiken nachtkastje 19e eeuw in redelijk tot goede staat 70x36x31cm.
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering in Louis Quinze stijl 82x60x60cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse hoek-speeltafel (opklapbaar blad) met eikenhouten basis in goede originele staat 74x37x74cm. Cond.: G
Aparte wortelnoten barok theemeubel, presenteertablet en serviesvitrine met daaronder 2 lades. geheel in Louis Quinze stijl (wortelnoten) 2e helft 20e eeuw 80x90x50cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil bloemtafel ca. 1910 met stijlen van eikenhout. bevat originele rode en groene tegels in zeer goede staat (3 etages) 116x36x36cm. Cond.: G
Eikenhouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas ca. 1910 in goede staat 77x69x41cm.
Twee notenhouten rococo-stijl armleunstoelen met gevlochten rugleuning 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 90x52x50cm.
Twee notenhouten rococo-stijl stoelen met gevlochten rugleuning 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 103x47x43cm.
Oud mahoniehouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 65x78x43cm.
Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.
Oude Engelse mahoniehout-fineer 2-deurs vitrinekast met Queen Anne poten ca. 1930 met 1 glazen schap (1 mist) in goede staat 120x104x34cm.
Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G
Eikenhouten tafel ca. 1900 met rondom twee parelranden in zeer goede staat 64x70x104cm.
Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.
Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.
Eikenhouten 18e eeuwse kerfsnede dekenkist, omgebouwd met 2 lades en 2 deuren (gedateerd 1719) 78x180x74cm. Cond.: G
Groot Duits notenhouten Jugendstil wandmeubel ca. 1900 met koperen beslag, glazen schuifdeuren en onderin 3 lades. Heeft waarschijnlijk nog een grote spiegel bovenop gezeten 118x36x220cm. Cond.: G