Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel, goudkleurig
Startprijs 230 EUR

Goudkleurige stuckwerk spiegel 19e eeuw in rococo stijl. Stuk af (bijgewerkt en overgechilderd) 82x60cm. Cond.: R

Hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.

Mahonie eettafel
Resultaat: 225 EUR

Schitterende biedermeier 8-kantige mahoniehouten coulissentafel met 1 extra blad ca. 1830. Lichte fineerschade bij 4-spant poot 73x142x188cm. Cond.: R-G

6 Stoelen
Resultaat: 170 EUR

Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen met leeuwenkoppen, velours stoffering en koperen nagels. In zeer goede staat 98x50x55cm.

Rond tafeltje, goudkleurig
Resultaat: 60 EUR

Rond goudkleurig bijzettafeltje met marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. In goede staat 71x38cm.

Piedestal. goudkleurig
Resultaat: 80 EUR

Hoge goudkleurige piedestal met zwart marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl, in goede staat 105x32x32cm.

Rond eiken tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 66xø68cm.

Rond eiken tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 68xø50cm.

Notenhouten glaskast
Resultaat: 550 EUR

Hollandse wortelnoten fineer vitrine-opzetkast ca. 1880. In Louis Quinze stijl met origineel beslag, klauwpoten en mooi snijwerk. In goede originele staat 223x130x45cm.

Petit Point stoeltje
Resultaat: 40 EUR

Oude Louis Quinze stijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x58x60cm.

Ovale spiegel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten ovale spiegel in goede originele staat 110x80cm.

Mahonie spiegel
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse spiegel in goede staat 81x68cm.

Zwarte spiegel
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke spiegel met zwarte lijst (lichte beschadiging) 100x84cm. Cond.: R

Eikenhouten gestoken Kredens
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten gestoken 19e eeuwse Kredens met handgestoken panelen (10x) met deurtjes en klepdeksel, geheel staand op bolpoten. Panelen waarschijnlijk 17e eeuw 80x95x50cm. Cond.: G

2 Nachtkastjes
Resultaat: 70 EUR

Twee mahoniehouten nachtkastjes ca. 1910 met intarsia en origineel beslag in goede originele staat 72x39x41cm. Cond.: G

Hollandse commode, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok-commode met origineel beslag in zeer goede originele staat 79x56x88cm.

Spiegel, barokstijl
Resultaat: 130 EUR

Barokspiegel met restvergulding ca. 1800 (of ouder) in originele staat. Spiegel (of mediallon) onder mist 52x37cm. Cond.: G

Grote eiken kist
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Twentse dekenkist, voorzijde gekerft met origineel slot en binnenvakken. In zeer goede originele staat 85x71x173cm.

Eethoek, 7 stoelen
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...

Houten naaibox
Resultaat: 45 EUR

Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.

Eikenhouten tafel, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.

Grenen vertico met opstand
Resultaat: 80 EUR

Grenenhouten vertico ca. 1880 Grunderzeit met opstand (geloogd), oude wormbeval 174x103x45cm. Cond.: R(zonder opstand 100 cm. hoog)

Ladenkastje
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.