Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.
Duitse eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met originele bruin lederen bekleding in goede originele staat 94x63x57cm.
Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G
Kleine 17e-18e eeuwse Hollandse eikenhouten handgestoken kist met Duits 18e eeuws beslag 59x67x35cm. Cond.: G
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Mahoniehouten kappers-stoel met hoofdsteun ca. 1900, in originele staat 108x77x66cm. Cond.: G
Notenhout fineer halspiegel ca. 1840. Lichte fineerschade aan de zijkant 159x87cm. Cond.: R
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Aparte moderne stoel in de vorm van een plateau-schoen 21e eeuw in goede staat 103x90x43cm.
Vroege Engelse eikenhouten kist 17e/18e eeuw met handgestoken panelen, slot mist. In goede originele staat 68x47x104cm.
Mahoniehouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis Philippe in goede staat 78x73x48cm.
Deense vintage Sibast pallisander eethoek met uittrek-tafel en 6 stoelen in uitstekende staat 77x96x210cm. en 94x53x43cm.
Omgebouwde 18e eeuwse eikenhouten kist. Deksel is vast en met 2 deurtjes voor 70x98x57cm. Cond.: G
Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Oude Hollandse kussenkast met lades en ranken 2e helft 20e eeuw van eikenhout met pallisander. Uitneembaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x170x61cm.
Zeer groot massief eikenhouten schrijfbureau met lade, deuren en ordnersysteem (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x220x100cm.
Zwaar massief eikenhouten 4-deurs dressoir (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 91x52x200cm.
Hollands barok hangvitrine kastje van eikenhout 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 67x67x17cm.
Engelse mahoniehouten klaptafel 19e eeuw met koperen wieltjes in goede originele staat 116x94x72cm.
Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.
Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.
Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.
Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.