Boulle met schildpad pendule-wandconsole 18e eeuw met brons beslagen (oudere restauraties) 41x20x36cm. Cond.: R-G
Zeldzame messing tafelklok (bureauklok), ongemerkt met voorstelling van een aap die een man scheert. Functies niet getest 19x18x18cm. Cond.: G
Oude bronzen mysterieuze pendule, 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld. Cond:G.35cm
Eikenhouten Biedermeier stijl Duitse "Lanternuhr" (gewichtsregelateur) 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk en halfuurslag 93cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.
Prachtige grote zware eikenhouten Jugendstil Westminster tafelklok met zuilen en messing. Bevat kwartierslag op 5 gongstaven van Kienzle. Zuilen en messing
Oude Duitse Schatz scheepslamp van messing 20e eeuw met slagwerk en geslepen glas in goede staat 10xø17cm.
Grote decoratieve oude pendule met bronzen beslag midden 20 eeuw, mahoniehout met acht daags uurwerk en halfuurslag op drie gongstaven.48x29x15cm Cond:G