Antieke Duitse Schwarzwalder handbeschilderde wandklok 'Bismarck Uhr'. Circa 1870. Met emaille wijzerplaat en porseleinen zuilen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker in Rococo-stijl. Circa 1870. Met porseleinen wijzerplaat. Barst in wijzerplaat. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee armeluis wekkers met munt inworp. Met kruissleutel. Goldbühl en Rhenus. Circa 1940. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Duitse messing tafelklok met skelet. Kaiser 7 Jewels 8 Day Germany. 60-er Jaren. Afmeting: 11 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Oude/antieke messing scheepsklok. Gemerkt Observer, 4 Jewels. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 8 - 21 cm ø. In goede staat.
Electrische moederklok. B. Eijsbouts, Asten-Holland. Circa 1930 - 1950. Scheur in glas. Afmeting: 50 x 14 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Russische bureauklok, circa 1980. En een bureauklok met radio in lederen foudraal, solide state. Afmeting: 21 x 17 x 9 cm / 10 x 18 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok met geeboniseerde houten klokkast en messing. Circa 1870. Afmeting: 17 x 11 x 6 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met slagwerk en mooie wijzerplaat. Twee deurtjes missen, bel mist, geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 22 x 15 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1915. Afmeting: 35 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Schwarzwald porseleinklok met slagwerk. Circa 1870. Afmeting: 25 x 18 x 8 cm. In zeer goede staat.
Twee oude/antieke klokken. Eén maal eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op bel, circa 1930. Eén maal Armeluis spaarklok 'De Nederlanden Amsterdam'. Afmeting: 23 x 23 x 10 cm / 11 x 10 x 6 cm. In re...
Duitse mahoniehouten wandscheepsklok met barometer. Eble Quartz Hanseatic. Afmeting: 39 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil messing reiswekker. Circa 1910. Reveil Tapageui Depose Brevete. Emaille wijzerplaat, craquele. Afmeting: 12,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Oude duivenklok. Gemerkt Benzing. Met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten acht-hoekige schoolklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 14 x 32 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schoolklok met 21e eeuws electrisch uurwerk met centrale secondenwijzer. Afmeting: 17 x 32 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
Twee oude duivenklokken. Eén maal Natural Junior, Nr. CY 180. Eén maal; Natural, CY 810. Inclusief sleutels. Afmeting: 15 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Twee 30-er jaren zadeltas uurwerken met wekker. Afmeting: 10 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke uurwerken. Bestaande uit: Kienzle Oldtimer klokje, circa 1940. Kleine Duitse antieke plated reiswekker, circa 1920. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Mysterieuze kunststof klok met batterij functie. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Oude Friese staartklok met beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten schoolklok. Brazier Lyon. Circa 1900. Origineel achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 15 x 38 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk,halfuur-slag, seconden en datum. Secondenwijzer mist. Mooie beschildering. Afmeting: H 212 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
Gietijzeren beschilderde Augenwender Uhr met achtdaags-uurwerk. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke biljartklokken. Beide met bel. Eén gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Schwarzwald wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1860. Afmeting: 24 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Oude bakelieten Basch schaakklok, Werkt nog goed 18x10x15 cond G.
Antieke messing slinger bewegingsklok met opdraaiveer en pennengang. In goede staat.
Franse Jaquemar O.D.O. wandklok. Circa 1950. Messing man slaat op messing bel. Afmeting: 35 x 9 x 36 cm. In goede staat.
Vier uurwerken. 20e Eeuw. Bestaande uit: Garde Ruhla schaakklok. Smiths Interval Timer. Wehrle porseleinen keukenklok. Basch, Leerdam Holland schaakklok. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 44 x 24 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas voorstelling van berglandschap. Circa 1870. Afmeting: 40 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Oude compositie metalen Jugendstil-stijl klokkenstel met schipper, stuurrad en boeg. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Oude keramieken tafelklok. Indische olifant. Met witte glazuur. Duitsland. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse comtoises voor onderdelen. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 43 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Franse comtoises voor onderdelen of voor restauratie. 19e Eeuw. Afmeting: 42 - 44 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten zuilenpendule met intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, maanstand, datum en wekker-functie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met wekker-functie en spillegang. Circa 1830. Afmeting: 42 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén marmeren zuil heeft breukje. Afmeting: 31 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Dubbelzijdige stationsklok. Aluminium. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse koetsiersklok met later zakhorloge uurwerk. Huwelijk. Functioneert niet. Afmeting: 10 x 10 x 3 cm. In redelijke staat.