Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...
Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G
Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G
Duitse Kieninger staande klok met speelwerk, modern design omstreeks 1990 met 3 melodieen, kwartierslag en messing met glas klokkast, met verlichting, in goede werkende staat. 179cm.
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...
Negentiende eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen vergulde figuren en ornamenturen, signature Bronce Falconnet. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 40cm. Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860 met verlichting in glazen waterval, panter met glazen ogen, vergulde bronzen basis. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger 51cm.Cond:G
Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten staande klok, 8 daags uurwerk, dag en secondenaanduiding, vergulde wijzerplaat, David Whitelaw Edinbrgh, in goede staat 225cm.
Grote vroeg 19e eeuwse gesigneerde Franse porseleinen console klok omstreeks 1820, handbeschilderd met goud en bloemendecor. Gemonogrammeerd M.A. Origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinge...
Grote antieke Franse bretonse staande klok met comtoise uurwerk, kastanje hout en getorste zuilen 250cm. Cond:G
Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....
Zeldzame zware bronzen lenzkirch klok, retour de Egypt omstreeks 1910, lenzkirch 1 million nr. 479264, vergulde cijfers en wijzers, in zeer goede originele staat 29cm. Cond:G
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G
Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G
Leuke vuurvergulde Franse pendule, empire omstreeks 1800, duiven bij waterbron, mooie vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag, touwtjesslinger 34cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Religieuse pendule, boulle koperinleg, omstreeks 1870, vergulde messing versieringen, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 57cm. Cond:R/G
Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G
Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwe...
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...