Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse tafelklok met snek
Startprijs 800 EUR

Antieke Winterhalter en Hofmeier Bracket klok met kwartierslag en Westminsterslag, op 5 gongstaven, omstreeks 1900, met snek, 41x30x21 Cond:G

Comtoise
Resultaat: 65 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger en vergulde Feuille wijzerplaat iets beschadigd 41x25x16cm Cond:R

Comtoise
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger en jachtvoorstelling in Feuille wijzerplaat beschadigd 39x26x15cm Cond:R

Klokje, 2 gewichten
Resultaat: 30 EUR

Hollands Friese schippertjesklok 2e helt 20e eeuw met noten kast en maanstand in goede staat 78cm

Franse reiswekker
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Franse reiswekker, J. Vassali Scarboro, afroepbaar slagwerk door drukknop, slagwerk hamer op spiraal 15x10x8,5cm Cond:G

Franse reiswekker
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Franse reiswekker, messing, met emaille wijzerplaat, slagwerk met twee hamers op spiraal, afroepbaar door drukknop 17x10x9cm Cond:G

Beeld met klok
Resultaat: 35 EUR

Putti draagt klok 2e helft 20e eeuw 8 day clock(eigen bouw?) 60 cm Cond:G

BimBam klokje
Resultaat: 30 EUR

Oude kersenhouten wandregulateur 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat 55cm Cond:G

Dubbele klok
Startprijs 170 EUR

Elektronische dubbele klok omstreeks 1960 met centrale secondewijzer gemerkt: van Doorn in goede staat 48x17x33ø

Franse reiswekker
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G

Franse reiswekker
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat, strakke kast, slagwerk met 1 hamer op spiraal 15x9x10 Cond:G

Wandklok
Startprijs 200 EUR

Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R

Lantaarnklok
Resultaat: 245 EUR

Achtiende eeuwse bronzen uurwerk anno 1740 8 daags met halfuurslag, twee hamers op bel en wekkerfunctie 1 wijzer twee gewichten, niet roigineel gesigneerd Woumn Themsche, functies niet getest 37x27x21...

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G

Regulateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, ongemerkt, lichte schades 96cm Cond:R

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild deurtjes weg 15x25ø Cond:R

Vier wekkers
Startprijs 40 EUR

Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G

Onderdelen klok
Resultaat: 50 EUR

Lot antieke uurwerken en klok onderdelen 22x60x40cm Cond:R

Olifantenpendule
Resultaat: 875 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...

Engelse wortelnoten tafelklok
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke wortelnoten tafelklok in Engelse stijl met maanstand en halfuurslag bronzen ornamenten vierkant uurwerk (duits) met opdraaiveren, gemerkt met springend hert omstreeks 1900 in goede origi...

Friese stoelklok ca. 1800
Resultaat: 260 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie en originele beschilderingen 70cm Cond:G

Franse bronzen pendule ca. 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen pendule omstreeks 1860 met guirlandes, medallion en duiven, 8-daags uurwerk gemerkt feraflat Paris (uurwerk vervuild, functies niet getest) 32x26x15cm Cond:G

Pubklok, 80-er jaren
Startprijs 40 EUR

Oude mahonie wandklok met messing omstreeks 1980 met 4 klokjes op batterij, functie met seconden aanduiding(grote steden). 40ø cm Cond:G