Oude Engelse messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" 36c15c20vm. Cond.: G
Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba Warmink met maanstand in zeer goede staat 110cm.
Groot oud Art Deco marmeren klokkenstel ca. 1930 in goede originele staat. Bevat eenvoudig uurwerk zonder slag 25x45x11cm. en 16x13x9cm. Cond.: G
Duits porseleinen Schwarzwald klok met kasteeldecor. Porselein gelijmd, verder in goede staat 21x15x19cm.
Oude Hollandse Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Kleine Duitse houten wandklok ca. 1910 in goede originele staat 18x10x5cm.
Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G
Klein decoratief stationsklokje van metaal en richtingaanwijzer "Moulin Rouge", gemerkt Rhythm 19cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1850 met romantisch paar. Vergulde kast met druivenranken en druiventrossen centraal onder grote wijzerplaat van emaille. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, i...
Kleine oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 30x20x11cm.
Drie-delig antiek keramieken Villeroy en Boch klokkenstel met decor van flora en landschappen. Uurwerk zonder slagwerk (vervuild) en 1 chip aan de achterkant 29-32cm. Cond.: G
Duitse beukenhouten tafelklok ca. 1910 met stil uurwerk in goede staat 32x18x11cm.
Tafel-wekkerklok met notenhouten kast ca. 1900, gemerkt C.M. met 2 bellen, lade en secondenaanduiding 42x26x12cm. Cond.: G
Oude gietijzeren klokkenman 20e eeuw met blikken klokje in goede staat 36cm.
Duits messing Pfeilkreuz wekkerklokje ca. 1910 met bel (licht bedeukt) 14x9x6cm. Cond.: G
Oude Zwitserse Neuchatel stijl pendule met console ca. 1980, gemerkt Eluxa in goede staat 50x23x10cm.
Kleine pallisander tafelpendule met slinger ca. 1900 in goede staat 16x12,5x8cm.
Amerikaanse mahoniehouten tafelklok, gemerkt Jerome en Co New Heaven ca. 1900 in goede staat 34x25x12cm.
Oud Zwitsers houten klokje 2e helft 20e eeuw met Junghans uurwerk. Beschilderd en met gouddecor 25x17x8cm. Cond.: G
Prachtige Franse pendule ca. 1850 met twee wijndrinkende drinkebreoders en vergulde kast (plaquette centraal onder). Gave emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag (touwtjesslinger) 46cm.
Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw "Juweliersklok", nieuwwaarde € 500,-. In zeer goede staat 90cm.
Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.
Mahoniehouten Engelse staande klok, 19e eeuw, met 8-daags uurwerk, halfuurslag, seconden-en dag aanduiding. In goede originele staat. 204x50x25cm.
Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G