Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lantaarnklok
Resultaat: 150 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" 36c15c20vm. Cond.: G

Staartklok
Resultaat: 50 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba Warmink met maanstand in zeer goede staat 110cm.

Art Deco klokkenstel
Resultaat: 80 EUR

Groot oud Art Deco marmeren klokkenstel ca. 1930 in goede originele staat. Bevat eenvoudig uurwerk zonder slag 25x45x11cm. en 16x13x9cm. Cond.: G

Schwarzwald klokje
Startprijs 50 EUR

Duits porseleinen Schwarzwald klok met kasteeldecor. Porselein gelijmd, verder in goede staat 21x15x19cm.

Zaanse klok
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.

Klein klokje
Startprijs 50 EUR

Kleine Duitse houten wandklok ca. 1910 in goede originele staat 18x10x5cm.

Klokje met speelwerk
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G

Klein klokje
Startprijs 40 EUR

Klein decoratief stationsklokje van metaal en richtingaanwijzer "Moulin Rouge", gemerkt Rhythm 19cm. Cond.: G

Pendule
Startprijs 130 EUR

Franse pendule ca. 1850 met romantisch paar. Vergulde kast met druivenranken en druiventrossen centraal onder grote wijzerplaat van emaille. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, i...

Mini comtoise
Resultaat: 70 EUR

Kleine oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 30x20x11cm.

3-Delig blauw klokkenstel
Resultaat: 50 EUR

Drie-delig antiek keramieken Villeroy en Boch klokkenstel met decor van flora en landschappen. Uurwerk zonder slagwerk (vervuild) en 1 chip aan de achterkant 29-32cm. Cond.: G

Klokje
Resultaat: 40 EUR

Duitse beukenhouten tafelklok ca. 1910 met stil uurwerk in goede staat 32x18x11cm.

Wekkerklok
Resultaat: 70 EUR

Tafel-wekkerklok met notenhouten kast ca. 1900, gemerkt C.M. met 2 bellen, lade en secondenaanduiding 42x26x12cm. Cond.: G

Klokkenmannetje
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren klokkenman 20e eeuw met blikken klokje in goede staat 36cm.

Wekkerklokje (rood)
Startprijs 45 EUR

Duits messing Pfeilkreuz wekkerklokje ca. 1910 met bel (licht bedeukt) 14x9x6cm. Cond.: G

Klokje met console
Resultaat: 80 EUR

Oude Zwitserse Neuchatel stijl pendule met console ca. 1980, gemerkt Eluxa in goede staat 50x23x10cm.

Tafelklokje met slinger
Resultaat: 75 EUR

Kleine pallisander tafelpendule met slinger ca. 1900 in goede staat 16x12,5x8cm.

Tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Amerikaanse mahoniehouten tafelklok, gemerkt Jerome en Co New Heaven ca. 1900 in goede staat 34x25x12cm.

Beschilderd klokje
Resultaat: 40 EUR

Oud Zwitsers houten klokje 2e helft 20e eeuw met Junghans uurwerk. Beschilderd en met gouddecor 25x17x8cm. Cond.: G

Pendule, drinkebroeders
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Franse pendule ca. 1850 met twee wijndrinkende drinkebreoders en vergulde kast (plaquette centraal onder). Gave emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag (touwtjesslinger) 46cm.

Eiken regelateur
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw "Juweliersklok", nieuwwaarde € 500,-. In zeer goede staat 90cm.

Wit marmeren pendule
Startprijs 600 EUR

Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.

Staande Engelse klok
Resultaat: 600 EUR

Mahoniehouten Engelse staande klok, 19e eeuw, met 8-daags uurwerk, halfuurslag, seconden-en dag aanduiding. In goede originele staat. 204x50x25cm.

Pendule met putti
Startprijs 375 EUR

Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G