Oude Duitse klokkendrager 20e eeuw van compositie metaal (1 wijzer mist) 36cm. Cond.: R-G
Oude handbeschilderde Zaanse wandklok met bel en Duits F.H.S. uurwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x80x10cm. Cond.: G
Oude Hollandse eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 64x28x19cm.
Oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 66x27x19cm.
Decoratieve zonneklok, goudkleurig met geëmailleerde wijzerplaat. Gemaakt van hout, 2e helft 20e eeuw met batterij functie. In goede staat. ø44cm.
Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R
Kleine koekoeksklok 1e helft 20e eeuw. Koplijst gelijmd,1 ketting mist verder in goede originele staat 29x21x14cm.
Grote oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas met bel. 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x26x18cm.
Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.
Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.