Gave, 18e eeuwse, Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Alex Telfer. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke polychrome majolica pendule. Historisme, met stempel op achterkant. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing reiswekker. Frankrijk. Circa 1900. Veer goed. Behoeft reiniging. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde messing wandklok. Frankrijk. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 13 x 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok, met edelhert, konijn en jachthond. Notenhout. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antiek geëboniseerde Louis Philippe boulle pendule met messing inleg + parelmoer. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten wandklok met zilver(plated)/messing inlay. Met zwaar messing uurwerk en halfuur-slag op bel. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.
Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Oude Friese staartklok van mahoniehout met maanstand, datum en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok van notenhout, met mannetjes + vrouwtjes gems. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met adelaar en druivenranken. Compleet met gewichten + slinger. Circa 1880. Afmeting: 67 x 52 x 22 cm. In goede staat.
Antiek gestoken Franse jachtklok ( Foird Noir) van eikenhout. Met konijn, vogel, vossenkop en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse, gesigneerde J. Jaegermann München Teller Uhr met halfuur-slag. Neo renaissance, Schwarzwalder. Afmeting: 40 x 32 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Teller Uhr. Neo renaissance. Door Anton Jagemann München. Compleet met gewichten + slinger. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit regulateur met kwartierslag. Circa 1890. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Kapitale Franse polychrome fayence pendule. Floraal/landschap decor. Circa 1880. Historisme. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje mist. Afmeting: 60 x 55 x 20 cm. In redelijk/goede...
Antieke Franse figurenpendule met drie figuren in 17e eeuwse klederdracht. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-enchappement. Afmeting; H 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse jugendstil pendule met zweepslag floraal decor. Vrouw met boek. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede st...