Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor (Celadon?). 2 Oude haarlijnen en 1 minimale chip Cond.: R ø23,3cm.
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..
Twee Chinees porseleinen schotels; 1x 19e eeuw met bloemdecor (gemerkt), oude haarlijn en chip en 1x grote schotel ca. 1900 (gemerkt) met floraal decor ø21,3-ø26cm. Cond.: R-G
Drie delen antiek Chinees porselein; 1x familie Verte schotel ca. 1900, gemerkt met figuren en gouddecor ø26,4cm., 2x gele geschulpte eierschaal porseleinen kommen, gemerkt met draken- en bloemendecor...
Antieke porseleinen handbeschilderde stopfles met decor van zeegezichten, beschilderd met vogels en bloemen (chips verf laten los) 21cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.
Grote porseleinen siervaas, Royal Copenhagen. Gemerkt en genummerd 1965/137. Wilde zwanen vliegend over landschap, H.: 32,5cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen kommen 19e eeuw, gemerkt met floraal decor; 1 kleine kom heeft oude haarlijn 11,5xø14cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkom met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 5x11,5cm.
Tien oude Chinees porseleinen kop & schotels 1e helft 20e eeuw met decor van landschap en figuren in zeer goede staat 5,4xø11,3cm. Cond.: G
Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G
Drie 19e eeuwse kutani sierschotels; 1x groot (goud en div. samoerai) oude haarlijn ø36,3cm., 1x groot (goud en 4x samoerai) Cond.: G ø31,2cm. en 1x met 4 krijgers en gouddecor Cond.: G ø30,5cm.
Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G
Chinees porseleinen koffieservies 3-delig ca. 1900. Decor van figuren en landschap in goede staat 13-19cm.
Grote Koninklijk Delft aardewerken dekselvaas. Geribbeld met bloemendecor en Hollandse leeuw Nr. 1373 en Schilder C. (20e eeuw). In zeer goede staat 50xø24cm.
Drie delen Chinees porselein 19e eeuw (gesigneerd); 1x schotel met decors en hondje (Cond.: G), 1x schoteltje met decors en hondje (1mm. chip) en 1x dekseltje met floraal- en vlinderdecor (randschade)...
Keramieken Delfts polychrome koe (gemerkt), puntjes van de hoorns af en minimale glazuurschade 9,5x13x7cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G
Zeven oude Chinese schotels 19e-20e eeuw; 1x imari 2e helft 20e eeuw, 2x 8-kantig keramiek (floraal), 1x imari 19e eeuw, 2x 8-kantig blauw floraal ca. 1930 en 1x met geishadecor ca. 1900-1930 Cond.: G...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat ø35,5cm.
Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G
Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.
Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G