Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hummel lampje
Startprijs 60 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 44cm.

2 Goebel vogeltjes
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Duits keramieken Goebel (Hummel) vogeltjes ca. 1960, in goede originele staat 7x9cm.

Eierhouder + vogeltje
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x Goebel/Hummel vogeltje "Garten Rotschwanz" nr 88016 ca. 1980 7x9x5cm. en 1x keramieken eierhouder ca. 1930, gemerkt AVR nr. 4484 (oude haarlijnen in glazuur 12xø15cm. Cond....

Hummel lampje
Resultaat: 60 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp. Voorstellend een meisje met geitje bij een boom, 1972 - 1979, Nr. 228 (Freunde) in goede originele staat 36cm.

6 Goebel jaarborden
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, in goede staat ø19,4cm.

6 Goebel jaarborden
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976 en 1977 in goede staat ø19,4cm.

Hummel, bakkerij
Startprijs 30 EUR

Oude bisquit porseleinen Hummel figuur (Goebel) nr. B7522, Dorfbäckerei (voor kaars) 14x13x13,5cm. Cond.: G

Serie 12 dieren in bos
Startprijs 75 EUR

Twaalf delen Franklin Mint porseleinen dierenfiguren met etagere, "Woodland surprises Handpainted Franklin porcelain" 80-er jaren. In goede staat (minimale chip mogelijk) 42x35x36cm. Cond.: R-G

Chinees schaaltje
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse platte kom met fijnbeschilderd decor van bosschage met bloemen, vogels bij nest en Chinese tekst (oude haarlijn) 5xø15cm. Cond.: R-G

Chin. bord, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

Chinese grote kom
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor in goede originele staat 11xø36,5cm.

3 Imari vazen
Startprijs 40 EUR

Drie blauw imari porseleinen vazen 2e helft 20e eeuw met bloemendecor in goede staat 21-23cm.

Chin. inktsteen
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x38x3,5cm.

Chin. pors figuur
Startprijs 150 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur voorstellend een man met gewaad, hoed en waaier 1e helft 20e eeuw (gesigneerd) 55cm. Cond.: G

Chin. pors. figuur
Startprijs 80 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met gouddecor 29x12x11cm. Cond.: G

Chin. pors. schaal
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G

3 Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Drie bijzondere 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, gesigneerd en met decor van geisha en bloemen; 1x schotel met haarscheur en chips en 1x schotel met minimale chip ø10,4cm. Cond.: R-G

2 Oosterse schotels
Startprijs 225 EUR

Twee grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren- en gouddecor in goede staat (gesigneerd) ø30,4cm.

Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.

Chin. trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze trekpot met haan en bloemendecor. Haarlijnen, chip dekselrand en stukje bij tuit af 11x13xø8,5cm. Cond.: R

Chinees bord
Resultaat: 100 EUR

Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met geschulpte rand met als voorstelling figuren in de tuin en omranding van bloemen ø23,3cm.

Capucijner vaas
Resultaat: 165 EUR

Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R

Chine de Blanc figuur
Resultaat: 15 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G

2 Gemberpotten
Resultaat: 15 EUR

Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.