Uit teakhout gesneden Javaans figuur. Eerste helft 20e eeuw. Moeder met kind. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Dansend paar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke bronzen figuren. 2x Faun. 2x Musicerende putti. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren in Weense stijl. 20e Eeuw. Ratten, gemerkt Margrab. Golfspeler, gemerkt Margrab. Afmeting: 18 - 12 cm. In goede staat.
Grote bronzen olifant in Dali-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 50 x 52 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Gesigneerd Poitevin. Gerestaureerd + breuk in basement. Afmeting: 57 x 60 x 25 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd bronzen beeld. Jongen, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen neushoorn op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 8 cm. In goede staat.
2 x Bronskleurig composiet gegoten beeld naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46- 50 cm. In goede staat.
Bronskleurig composiet gegoten beeld naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee grote figuren van polyester. Eind 20e eeuw. 2x Druivenplukster. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Bronzen beeld, jongen met regenjas op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 29cm. In goede staat.