Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Erotische vrouwe justitia
Startprijs 120 EUR

Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel
Startprijs 65 EUR

Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Apostel op console, H 48 cm.
Startprijs 60 EUR

Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, H 38 cm.
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Teakhouten figuur, H 26 cm.
Resultaat: 90 EUR

Uit teakhout gesneden Javaans figuur. Eerste helft 20e eeuw. Moeder met kind. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Dansend paar
Resultaat: 150 EUR

Bronzen sculptuur. Dansend paar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1900
Startprijs 250 EUR

Antieke tafellamp met glasblazer, 'Souffleur de Verre par rousseau'. Frankrijk. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2x Art Deco boekensteun
Startprijs 250 EUR

Twee antieke art deco metalen boekensteunen met marmer en eekhoorns. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met pet
Startprijs 80 EUR

Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw (Egypte)
Startprijs 80 EUR

Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Bronzen schaal, E. Picault
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.

Lot bronzen figuren (4x)
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke bronzen figuren. 2x Faun. 2x Musicerende putti. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Resultaat: 170 EUR

Twee bronzen figuren in Weense stijl. 20e Eeuw. Ratten, gemerkt Margrab. Golfspeler, gemerkt Margrab. Afmeting: 18 - 12 cm. In goede staat.

Bronzen olifant
Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen olifant in Dali-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 50 x 52 x 15 cm. In goede staat.

Frans figuur
Resultaat: 225 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Gesigneerd Poitevin. Gerestaureerd + breuk in basement. Afmeting: 57 x 60 x 25 cm. In redelijke staat.

Bronzen beeld, Tennis
Resultaat: 50 EUR

Bronzen beeld van een tennisspeler, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Chip marmer. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, Jongen
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd bronzen beeld. Jongen, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Bronzen neushoorn
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerde bronzen neushoorn op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 8 cm. In goede staat.

18e Eeuws Maria beeld, H 44 cm.
Startprijs 750 EUR

18e Eeuws zachthouten gepolychromeerd religieus Maria figuur met kindje Jezus. Noord Italië? Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Gegoten beeld (composiet)
Resultaat: 90 EUR

2 x Bronskleurig composiet gegoten beeld naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46- 50 cm. In goede staat.

Gegoten beeld (composiet)
Resultaat: 70 EUR

Bronskleurig composiet gegoten beeld naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Leeuwen
Startprijs 900 EUR

Twee grote bronzen leeuwen in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Twee grote figuren (polyester), Druivenpluksters, H 166 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote figuren van polyester. Eind 20e eeuw. 2x Druivenplukster. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jongen
Resultaat: 50 EUR

Bronzen beeld, jongen met regenjas op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 29cm. In goede staat.