Geelgouden zakhorloge, 585/000, ancre, met een goudkleurige wijzerplaat en een decentrale secondewijzer. ø 45 mm. voorzien van een metalen stofdeksel. Achterdeksel is iets gedeukt. Werkend. ca 49,4 gr...
Vintage Omega horloge, unisex, goud op staal, mechanisch, met een ronde kast, ø 33mm. Voorzien van een hagedissen leren band. Goud deels afgesleten en wijzerplaat i s aangetast. Werkend.
Zilveren zakhorloge, 925/000, met snek. Gemerkt Booth Rochester. MT.: WB London, p:1770. Veer vast,. Het horloge heeft een zilveren beschermkast en een chatelaine met sleutel. In goede staat. ø 50mm.
Mauboussin ring, witgoud, 585/000, gemaakt uit een band met Milanese schakel en daaroverheen een rechthoekig element bezet met diamantjes. ca 5,9 gram. breedte 11 mm. ø ca 55. In goede staat.
Geelgouden close for ever armband, 585/000, verfraaid met 5 muntranden voorzien van penningen, o.a. Veniat regnum tuum, mij ontbreekt niets dan dankbaarheid, tua vota modum superant, niets tegen gods ...
Geelgouden armband, 585/000, met een dubbele gourmetschakel deels versierd met een bewerking. Voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 12,5 mm. lengte 19,5 cm. ca 19,6 gram. In goede staat.
Fraaie geelgouden ring, 750/000, met diamant en saffier. Alliancering met om en om 8 briljant geslepen diamanten en 8 rond gefacettteerde saffieren. Breedte 4,4 mm. ø 54. ca 5,8 gram. In goede staat.
Geelgouden oorringen, 585/000, gemaakt uit ronde buis met een getorste bewerking. ø 3mm. ø 21 mm. met scharnier. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een vlinder versierd met emaille bewerking. 22x17,5mm. ca 2,1 gram. In goede staat.
Twee gouden colliers met hangers, een gourmetcollier, 585/000, met hartje, en een venetiaans collier, 750/000, met bloemhanger met zirconia. ca 7,0 gram. In goede staat.
Gouden sieraden, met een paar oorhangers, 585/000, met een markiesvormige hanger en zilveren hanger met robijn en pareltjes, 42x11mm., en een ring, 585/000, met een spiegelchaton en een robijn. ø 53. ...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een horlogesleutel, deel goud afgesleten. De ketting is voorzien van een haak en een musketonhaak en gouden element. 35 cm. ca 11 gram, zonder sleutel.
Gouden ring, 585/000, met een opengewerkte kop bezet met een rechthoekig geslepen lapis lazuli en een rechthoekig geslepen chrysopraas. Breedte kop 14 mm. ø55. ca 3,7 gram. In goede staat.
Fraaie geelgouden oorhangers, 750/000, met brisures voorzien van een waaiervormige element met daaronder kwastjes. 46x12mm. ca 6,3 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een opengewerkte ronde kop bezet met 7 gefacetteerde granaten. ø kop 14 mm. ø 53. ca 3,0 gram. Granaten wat gekrast, verder in goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met een ovale kop in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde aquamarijn. Om de aquamarijn zitten halfronde elementen bezet met diamanten ...
Dubbele gouden ring, 585/000, met diamant. Een rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,14 ct, met daaraan een ring met in het midden een 4 poot chaton en aan weerskanten 4 briljant geslepen d...
Kapitale witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote rozet met in het midden een blauwe opaal doublet, 18x13mm. en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal...
Geelgouden brisures, 585/000, met Zeeuwse knop, ø 8,5 mm. en een klein hangertje met klein knopje. ca 1,6 gram. In goede staat.
Geelgouden streeksluiting, 750/000, gecontourneerd model met filigrain. 7,5x4cm. ca 14,0 gram. In goede staat.
Een gouden hanger en 2 broches, 585/000, een hanger in de vorm van een mandje met filigrain en bolelementen. 34x36mm. Een broche gecontourneerd model gemaakt uit filigrain en opgesoldeerde elementen m...
Lot gouden streeksieraden. 3 Gecontourneerde sluitingen gemaakt uit filigrain, 3 en 4 cm. Een gecontourneerd schuifelement versierd met blad element en parel, met 2 kwastjes, 6 cm., een veeroog met mu...
Lot met diverse colliers voorzien van 2 colliers en een armband met bloedkoraal, 4 gouden slotjes en een gouden element met bloedkoraal en een zilveren slotje. En 2 collier met granaat en een gouden s...
Gouden zakhorloge met ketting, 585/000, Horloge, ø 44mm., met een wit emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. Voorzien van een achterdeksel met guilloche bewerking, iets gedeukt, en een meta...