Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, ancre, met een goudkleurige wijzerplaat en een decentrale secondewijzer. ø 45 mm. voorzien van een metalen stofdeksel. Achterdeksel is iets gedeukt. Werkend. ca 49,4 gr...

Omega horloge
Resultaat: 150 EUR

Vintage Omega horloge, unisex, goud op staal, mechanisch, met een ronde kast, ø 33mm. Voorzien van een hagedissen leren band. Goud deels afgesleten en wijzerplaat i s aangetast. Werkend.

Zilveren zakhorloge met chatelaine
Resultaat: 300 EUR

Zilveren zakhorloge, 925/000, met snek. Gemerkt Booth Rochester. MT.: WB London, p:1770. Veer vast,. Het horloge heeft een zilveren beschermkast en een chatelaine met sleutel. In goede staat. ø 50mm.

Mauboussin ring
Resultaat: 250 EUR

Mauboussin ring, witgoud, 585/000, gemaakt uit een band met Milanese schakel en daaroverheen een rechthoekig element bezet met diamantjes. ca 5,9 gram. breedte 11 mm. ø ca 55. In goede staat.

Gouden close for ever armband
Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden close for ever armband, 585/000, verfraaid met 5 muntranden voorzien van penningen, o.a. Veniat regnum tuum, mij ontbreekt niets dan dankbaarheid, tua vota modum superant, niets tegen gods ...

Gouden armband
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een dubbele gourmetschakel deels versierd met een bewerking. Voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 12,5 mm. lengte 19,5 cm. ca 19,6 gram. In goede staat.

Gouden ring met diamant en saffier
Startprijs 900 EUR

Fraaie geelgouden ring, 750/000, met diamant en saffier. Alliancering met om en om 8 briljant geslepen diamanten en 8 rond gefacettteerde saffieren. Breedte 4,4 mm. ø 54. ca 5,8 gram. In goede staat.

Gouden oorringen
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorringen, 585/000, gemaakt uit ronde buis met een getorste bewerking. ø 3mm. ø 21 mm. met scharnier. In goede staat.

Gouden hanger vlinder
Startprijs 100 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een vlinder versierd met emaille bewerking. 22x17,5mm. ca 2,1 gram. In goede staat.

2 Gouden colliers met hanger
Resultaat: 250 EUR

Twee gouden colliers met hangers, een gourmetcollier, 585/000, met hartje, en een venetiaans collier, 750/000, met bloemhanger met zirconia. ca 7,0 gram. In goede staat.

Lot gouden sieraden, 3x
Resultaat: 140 EUR

Gouden sieraden, met een paar oorhangers, 585/000, met een markiesvormige hanger en zilveren hanger met robijn en pareltjes, 42x11mm., en een ring, 585/000, met een spiegelchaton en een robijn. ø 53. ...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een horlogesleutel, deel goud afgesleten. De ketting is voorzien van een haak en een musketonhaak en gouden element. 35 cm. ca 11 gram, zonder sleutel.

Gouden ring
Resultaat: 100 EUR

Gouden ring, 585/000, met een opengewerkte kop bezet met een rechthoekig geslepen lapis lazuli en een rechthoekig geslepen chrysopraas. Breedte kop 14 mm. ø55. ca 3,7 gram. In goede staat.

Gouden oorhangers
Resultaat: 250 EUR

Fraaie geelgouden oorhangers, 750/000, met brisures voorzien van een waaiervormige element met daaronder kwastjes. 46x12mm. ca 6,3 gram. In goede staat.

Gouden ring met granaat
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een opengewerkte ronde kop bezet met 7 gefacetteerde granaten. ø kop 14 mm. ø 53. ca 3,0 gram. Granaten wat gekrast, verder in goede staat.

Gouden ring met diamant en aquamarijn
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met een ovale kop in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde aquamarijn. Om de aquamarijn zitten halfronde elementen bezet met diamanten ...

Dubbele rijring met diamant
Resultaat: 450 EUR

Dubbele gouden ring, 585/000, met diamant. Een rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,14 ct, met daaraan een ring met in het midden een 4 poot chaton en aan weerskanten 4 briljant geslepen d...

Witgouden ring met opaal en diamant
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote rozet met in het midden een blauwe opaal doublet, 18x13mm. en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal...

Gouden oorhangers met Zeeuwse knop
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden brisures, 585/000, met Zeeuwse knop, ø 8,5 mm. en een klein hangertje met klein knopje. ca 1,6 gram. In goede staat.

Geelgouden streeksluiting
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden streeksluiting, 750/000, gecontourneerd model met filigrain. 7,5x4cm. ca 14,0 gram. In goede staat.

2 Delen gouden streeksieraden
Resultaat: 1.200 EUR

Een gouden hanger en 2 broches, 585/000, een hanger in de vorm van een mandje met filigrain en bolelementen. 34x36mm. Een broche gecontourneerd model gemaakt uit filigrain en opgesoldeerde elementen m...

Lot gouden streeksieraden
Resultaat: 1.100 EUR

Lot gouden streeksieraden. 3 Gecontourneerde sluitingen gemaakt uit filigrain, 3 en 4 cm. Een gecontourneerd schuifelement versierd met blad element en parel, met 2 kwastjes, 6 cm., een veeroog met mu...

Diverse colliers met goud
Resultaat: 375 EUR

Lot met diverse colliers voorzien van 2 colliers en een armband met bloedkoraal, 4 gouden slotjes en een gouden element met bloedkoraal en een zilveren slotje. En 2 collier met granaat en een gouden s...

Gouden zakhorloge aan ketting
Resultaat: 550 EUR

Gouden zakhorloge met ketting, 585/000, Horloge, ø 44mm., met een wit emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. Voorzien van een achterdeksel met guilloche bewerking, iets gedeukt, en een meta...