Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Yixing trekpotje
Startprijs 300 EUR

Vroeg 18e eeuws Chinees yixing trekpotje met vissen/wolken decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: 5,5 x 7 x 5 cm. In redelijke staat.

Zeldzaam 5-delig Chinees kaststel
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen cheng lung kaststel. 18e Eeuw. Pagode in landschap decor. Alléén randfrit. Afmeting: H 20,5 - 25 cm.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/koekoek decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 27,5 cm.

2x Chinese trekpot
Resultaat: 150 EUR

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Imari trekpot met floraal/goud decor. 1x Imari schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.

Chinese bierpul, H 19 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen bierpul met figuren in tuin decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 10 cm.
Startprijs 900 EUR

Chinees porseleinen familie rose dekseldoos met figuren/tekst/goud decor. 19e Eeuw. Enkele chip binnenrand. Afmeting: 12 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Japans kakiemon bord Ø 19,7 cm.
Startprijs 350 EUR

17e - 18e Eeuws Japans porseleinen kakiemon bord met tuin/paradijsvogel/goud decor. Craquelé glazuur. Afmeting: Ø 19,7 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees/Japans porselein
Resultaat: 250 EUR

Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote trekpot met figuren decor, 19e eeuw. 1x Chinees bord met zotjes + vier tekens bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 12 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese viskom Ø 42 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen viskom met vijver/karper/steur decor. Afmeting: H 36 x Ø 42 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met octagonale voet. Floraal decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Twee Chinese theebussen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee Chinees porseleinen theebussen met lange lijs + figuren in tuin decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 19,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon schaal met kraanvogel decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 4 x Ø 19,6 cm. In goede staat.

6x Chinese kop/schotels
Resultaat: 140 EUR

Chinese witte vaas op bronzen voet
Startprijs 500 EUR

Vierkante, wit Chinees porseleinen vaas met ribbels, op bronzen voet. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 26,8 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Vijf 18e eeuwse Familie rose borden met tobacco leaf decor + vlinder. Emaille decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 26,8 cm.

4x Chinees bord Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 200 EUR

5x Chinese schotel Ø 11 - 16 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels. Waarvan 1x wanli met krekel. Afmeting: Ø 11 - 16 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen terrine
Startprijs 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met floraal/goud decor. Bloemenknop op deksel gelijmd. Afmeting: 18 x 22 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Chinese rolwagen vaas, H 35,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met floraal decor. Kleur: groen/rood. Twee minimale haarlijnen bovenrand. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

6x Chinees bord Ø 21,5 - 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinese penselenpot
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren decor + geluksteken. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 28,2 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Kantonese schaal met draak/feniks, en verso figuren decor. Eind 19e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 28,2 cm. In goede staat.

Chinese ghendi
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen imari ghendi schenkkan. Tuin decor. Tuit iets beschadigd, bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.