Vroeg 18e eeuws Chinees yixing trekpotje met vissen/wolken decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: 5,5 x 7 x 5 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen cheng lung kaststel. 18e Eeuw. Pagode in landschap decor. Alléén randfrit. Afmeting: H 20,5 - 25 cm.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/koekoek decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 27,5 cm.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Imari trekpot met floraal/goud decor. 1x Imari schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bierpul met figuren in tuin decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekseldoos met figuren/tekst/goud decor. 19e Eeuw. Enkele chip binnenrand. Afmeting: 12 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Japans porseleinen kakiemon bord met tuin/paradijsvogel/goud decor. Craquelé glazuur. Afmeting: Ø 19,7 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote trekpot met figuren decor, 19e eeuw. 1x Chinees bord met zotjes + vier tekens bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 12 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen viskom met vijver/karper/steur decor. Afmeting: H 36 x Ø 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met octagonale voet. Floraal decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen theebussen met lange lijs + figuren in tuin decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon schaal met kraanvogel decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 4 x Ø 19,6 cm. In goede staat.
Vierkante, wit Chinees porseleinen vaas met ribbels, op bronzen voet. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Familie rose borden met tobacco leaf decor + vlinder. Emaille decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 26,8 cm.
Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels. Waarvan 1x wanli met krekel. Afmeting: Ø 11 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met floraal/goud decor. Bloemenknop op deksel gelijmd. Afmeting: 18 x 22 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met floraal decor. Kleur: groen/rood. Twee minimale haarlijnen bovenrand. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren decor + geluksteken. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kantonese schaal met draak/feniks, en verso figuren decor. Eind 19e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 28,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen imari ghendi schenkkan. Tuin decor. Tuit iets beschadigd, bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.