Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Hollands penantkastje
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Hollandse notenhouten penantkast. Recentelijk gerestaureerd + gepolitoerd. Tevens zijn de sloten vervangen. Afmeting: 85 x 81 x 38 cm. In goede staat.

Münsterländer frontstollen kist
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e Eeuwse eikenhouten Münsterländer frontstollen kist. Met vlinderslot en smeedijzeren banden. Oudere restauratie. Afmeting: 57 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Duitse dekenkist, 1800
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse barok dekenkist van eikenhout + naam ingekerft. Circa 1800. Afmeting: 74 x 69 x 181 cm. In goede staat.

2x Art deco nachtkastje, 1925
Resultaat: 190 EUR

Twee art deco nachtkastjes van eiken + coromandelhout, in Amsterdamse School-stijl. Circa 1925. Afmeting: 74 x 40 x 37 cm. In goede staat.

2x Art deco nachtkastje, 1925
Resultaat: 200 EUR

Twee art deco nachtkastjes van eiken + coromandelhout, in Amsterdamse School-stijl. Circa 1925. Afmeting: 71 x 40 x 31 cm. In goede staat.

Porseleinkast
Resultaat: 225 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 217 x 160 x 44 cm. In goede staat.

Spiegel, 115 x 82 cm.
Startprijs 250 EUR

Vergulde 19e eeuwse spiegel met amor en florale decoratie. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 115 x 82 cm. In goede staat.

Eiken commode
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws eikenhouten barok commode met vier lades en origineel beslag. Holland. Afmeting: 77 x 94 x 52 cm. In goede staat.

Antiek theekastje, 1910
Resultaat: 130 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met gebogen front/glas en facet geslepen glas. Met afneembaar theeblad. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 77 x 76 x 54 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke, Hollandse eikenhouten gestoken spiegel. Circa 1900. Afmeting: 81 x 84 cm. In goede staat.

Oostenrijkste vitrinekast, 1850
Resultaat: 200 EUR

Oostenrijkse, laat biedermeier, één-deurs vitrinekast van notenhout. Circa 1850. Afmeting: 173 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Indonesische kist op wielen
Resultaat: 250 EUR

Antieke teakhouten koloniale kist op wielen + messing beslag. Circa 1880. Eén scharnier vervangen. Origineel slot. Afmeting: 74 x 86 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse barok commode, 1750
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen barok commode van eikenhout. Circa 1750. Louis Quinze. Mooie patina. Afmeting: 71 x 97 x 57 cm. In goede staat.

Engels schrijfbureau
Resultaat: 150 EUR

Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleer. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 73 x 119 x 52 cm. In goede staat.

Engelse side table
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten side table met twee lades en ijzeren beslag. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 81 x 156 x 35 cm. In goede staat.

Barok kast
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse barok kast. Eén-deurs. Duitsland. Met smeedijzeren beslag + slot + losse voet. Vurenhout. Afmeting: 190 x 110 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1820
Resultaat: 500 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire secretaire met vergulde bronzen kariatiden en messing band-intarsia. Circa 1820. Afmeting: 156 x 98 x 50 cm. In goede staat.

Engelse Victoriaanse tafel
Resultaat: 250 EUR

Engelse Victoriaanse coulissentafel van mahoniehout, met dikke poten op wielen. met een extra tussenblad. 19e Eeuw. Afmeting: 76 x 132 x 124 cm. In goede staat.

Zes Engelse Victoriaanse stoelen
Resultaat: 250 EUR

Zes Engelse Victoriaanse stoelen van mahoniehout. 19e Eeuw. Voorzien van creme-kleurige velours stoffering. Afmeting: 88 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Glas-in-lood met haardscherm, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antiek glas-in-lood haardscherm met verlichting. Circa 1900. Afmeting: 95 x 56 x 39 cm. In goede staat.

Lot Hindeloopen meubelen (5x)
Resultaat: 130 EUR

Lot diverse Hindeloopen meubelen. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Onder meer; commode, kinderbed, trap, wandboard et cetera. Afmeting: 22 - 98 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1860
Startprijs 250 EUR

Mahoniehouten penantkast. Louis philippe. Circa 1860. Afmeting: 100 x 104 x 47 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.

Mahonie commode
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten louis quinze 4-laden commode met messing beslag. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 51 x 79 cm. In goede staat.

Mahonie tafeltje
Resultaat: 90 EUR

Antiek Engels mahoniehouten etage tafel met snijwerk omrandingen. Hectagonaal. Afmeting: 76 x 60 x 60 cm. In goede staat.