18e Eeuwse Hollandse notenhouten penantkast. Recentelijk gerestaureerd + gepolitoerd. Tevens zijn de sloten vervangen. Afmeting: 85 x 81 x 38 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Münsterländer frontstollen kist. Met vlinderslot en smeedijzeren banden. Oudere restauratie. Afmeting: 57 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse barok dekenkist van eikenhout + naam ingekerft. Circa 1800. Afmeting: 74 x 69 x 181 cm. In goede staat.
Twee art deco nachtkastjes van eiken + coromandelhout, in Amsterdamse School-stijl. Circa 1925. Afmeting: 74 x 40 x 37 cm. In goede staat.
Twee art deco nachtkastjes van eiken + coromandelhout, in Amsterdamse School-stijl. Circa 1925. Afmeting: 71 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 217 x 160 x 44 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse spiegel met amor en florale decoratie. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 115 x 82 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten barok commode met vier lades en origineel beslag. Holland. Afmeting: 77 x 94 x 52 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met gebogen front/glas en facet geslepen glas. Met afneembaar theeblad. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 77 x 76 x 54 cm. In goede staat.
Antieke, Hollandse eikenhouten gestoken spiegel. Circa 1900. Afmeting: 81 x 84 cm. In goede staat.
Oostenrijkse, laat biedermeier, één-deurs vitrinekast van notenhout. Circa 1850. Afmeting: 173 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Antieke teakhouten koloniale kist op wielen + messing beslag. Circa 1880. Eén scharnier vervangen. Origineel slot. Afmeting: 74 x 86 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen barok commode van eikenhout. Circa 1750. Louis Quinze. Mooie patina. Afmeting: 71 x 97 x 57 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleer. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 73 x 119 x 52 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten side table met twee lades en ijzeren beslag. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 81 x 156 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse barok kast. Eén-deurs. Duitsland. Met smeedijzeren beslag + slot + losse voet. Vurenhout. Afmeting: 190 x 110 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire secretaire met vergulde bronzen kariatiden en messing band-intarsia. Circa 1820. Afmeting: 156 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Engelse Victoriaanse coulissentafel van mahoniehout, met dikke poten op wielen. met een extra tussenblad. 19e Eeuw. Afmeting: 76 x 132 x 124 cm. In goede staat.
Zes Engelse Victoriaanse stoelen van mahoniehout. 19e Eeuw. Voorzien van creme-kleurige velours stoffering. Afmeting: 88 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood haardscherm met verlichting. Circa 1900. Afmeting: 95 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Lot diverse Hindeloopen meubelen. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Onder meer; commode, kinderbed, trap, wandboard et cetera. Afmeting: 22 - 98 cm. In goede staat.
Mahoniehouten penantkast. Louis philippe. Circa 1860. Afmeting: 100 x 104 x 47 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten louis quinze 4-laden commode met messing beslag. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 51 x 79 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten etage tafel met snijwerk omrandingen. Hectagonaal. Afmeting: 76 x 60 x 60 cm. In goede staat.