Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Noten vlinderbank, 1870
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse notenhouten gestoken vlinderbank met velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 110 x 164 x 73 cm. In goede staat.

Antieke Pander boekenkast, 1900
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Hollandse, uitneembare, eikenhouten Pander boekenkast met schappen, driekwart zuilen en Korinthische kapitellen. Circa 1900. Afmeting: 211 x 270 x 50 cm. In zeer goede staat.

Duitse penantkast, 1890
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse wortelnoten penantkast met snekken. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 83 x 87 x 47 cm. In zeer goede staat.

Dresden kastje, 1890
Startprijs 500 EUR

Antieke Duitse Dresden laden-commode van notenhout. Met origineel verguld bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: 75 x 39 x 28 cm. In goede staat.

Engelse commode, 1800
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten commode met vier lades. Circa 1800. Mooie patina + origineel beslag. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1880
Resultaat: 350 EUR

Noord Duits wortelnoten secretaire met zuilen. Gründerzeit. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 135 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Amsterdamse School kast, 1920
Startprijs 300 EUR

Antieke teakhouten Amsterdamse School kast met wit marmeren blad en groen glas. Circa 1920. Afmeting: H 72 x Ø 43 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast, 1860
Resultaat: 300 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast met floraal snijwerk + kroon. Circa 1860. Willem III. Afmeting: 195 x 103 x 45 cm. In zeer goede staat.

Louis Seize commode
Startprijs 250 EUR

Mahoniehouten Louis Seize commode met vier lades en origineel beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 96 x 126 x 56 cm. In goede staat.

Lot jugendstil stoelen, 1900
Resultaat: 250 EUR

Prachtige set van acht mahoniehouten jugendstil stoelen met florale velours stoffering. Twee stoelen behoeven kleine restauratie. Circa 1900. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Hollands schrijfkabinet
Startprijs 650 EUR

Design eethoek van Arco
Resultaat: 225 EUR

Design eethoek van Arco met vier verschillende kleuren stoelen + zware stalen tafel met uitschuifbaar verlengde glazen bladen. Afmeting: 86 x 52 x 41 cm./ 76 x 100 x 160 cm. In zeer goede staat.

Zwart lederen design bank Artifort
Resultaat: 325 EUR

Zwart lederen design bank van Artifort. Door (Mare) Renée Holten. Nieuwprijs circa € 3.200,= Afmeting: 84 x 75 x 205 cm. In goede staat.

Noten poudreuse
Resultaat: 400 EUR

Mooie gave 19e eeuwse Franse poudreuse van rozenhout fineer, en met bronzen beslag. Louis Quinze stijl. Afmeting: 77 x 74 x 45 cm. In zeer goede staat.

Noten wandtafel, 1870
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenhouten Willem III wandtafel met lade en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 77 x 96 x 47 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, H 101 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke geëboniseerde historisme piedestal in zuilvorm. Circa 1890. Afmeting: 101 x 29 x 29 cm. In goede staat.

Frans dressoir
Resultaat: 200 EUR

Groot 18e eeuws eikenhouten Frans dressoir met messing beslag. Houtgepind. Afmeting: 104 x 188 x 45 cm. In goede staat.

Gietijzeren tuinbank
Resultaat: 250 EUR

Zware, wit geschilderde gietijzeren 2-zits tuinbank in antieke stijl. Afmeting: 90 x 110 x 47 cm. In goede staat.

Noten ladenkast
Resultaat: 180 EUR

Hollandse orgelgebogen ladenkast van notenhout, met queen Anne poten. Barok stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 97 x 52 cm. In zeer goede staat.

Franse tafel met onyx blad, 1890
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse vergulde messing bijzettafel met onyx blad. Circa 1890. Afmeting: 79 x 65 x 43 cm. In goede staat.

Mahonie wandconsole-tafel, 1850
Resultaat: 550 EUR

Prachtige 19e eeuwse wandconsole-tafel van mahoniehout. Voorzien van mooi snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 77 x 48 x 120 cm. In goede staat.

Bank + 2 fauteuils
Resultaat: 150 EUR

Drie-delig mahoniehouten empire-stijl bankstel. Bestaande uit bank + twee fauteuils. 19e - 20e Eeuw. Afmeting(en): 77 x 75 x 70 cm. / 95 x 62 x 54 cm. / 75 x 76 x 137 cm. In goede staat.

Franse niervormige ladenkast
Resultaat: 225 EUR

Franse niervormige ladenkast met marmeren blad, band-intarsia, etage en messing beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 34 cm. In goede staat.

Eiken bureau, 1900
Resultaat: 250 EUR

Duits eikenhouten schrijfbureau met opzet. Met uitschuifbaar schrijfblad. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 155 x 120 x 50 cm. In goede gerestaureerde staat.