Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Nachtkast met marmeren blad
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten nachtkast met twee deurtjes, lade en marmeren blad. Circa 1830. Krimpnaad achterkant. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 160 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 46 cm. In goede staat.

Engelse hocker, 1900
Resultaat: 50 EUR

Engelse mahoniehouten hocker met armleuningen. Circa 1900. Afmeting: 62 x 44 x 63 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse eikenhouten hoekkast met jalouziedeur. Afmeting: 96 x 63 x 90 cm. In redelijke staat.

Mahonie vitrinekast, 1860
Startprijs 700 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III vitrinekast met snijwerk, kroon, gebogen zijkanten en front. Circa 1860. Afmeting: 195 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1820
Startprijs 150 EUR

Twee armleunstoelen (mahonie)
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten louis philippe armleunstoelen met goede velours stoffering. Afmeting: 130 x 65 x 80 cm. In goede staat.

Eiken kabinet
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten kabinet met timpaan koplijst, halve zuilen en vergulde kapitellen en beslag. Louis Seize. Afmeting: 250 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.

Eiken secretaire
Resultaat: 140 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws louis quinze secretaire. Dubbel gebogen met bronzen beslag. Afmeting: 106 x 110 x 57 cm. In goede staat.

Mahoniehouten boekenkast
Startprijs 500 EUR

Franse toilettafel, 1920
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse notenhouten toilettafel met bronzen versiering, lijsten en marmeren blad. Art nouveau. Afmeting: 100 x 52 x 160 cm. In goede staat.

Vitrinekast (voor verzamelaars)
Startprijs 375 EUR

Spiegel
Startprijs 40 EUR

Witte, houten, facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 67 cm. In goede staat.

Engelse salontafel Ø 104 cm.
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten salontafel met drie-spant kolompoot. Enkele fineerschades. Afmeting: H 66 x Ø 104 cm. In redelijke staat.

Spinnekoptafel, 1860
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse spinnekoptafel van mahoniehout, met gecontourneerd blad. Ovaal. Circa 1860. Afmeting: 73 x 120 x 85 cm. In goede staat.

Franse (uittrek)tafel Ø 124 cm.
Startprijs 300 EUR

Antieke 19e eeuwse eikenhouten Franse uittrektafel met vier-spant bewerkte kolompoot. Circa 1880. Henry deux. Afmeting: H 76 x Ø 124 cm. In goede staat.

Mahoniehouten penantkast , 1850
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten gepolitoerde penantkast. Circa 1850. Afmeting: 90 x 90 x 46 cm. In goede staat.

Vier stoelen/Nieuw gestoffeerd
Startprijs 275 EUR

Vier 19e eeuwse Frans eikenhouten stoelen met wijnrankendecor, ca 1880. 105x43x44cm. In goede staat.

Eiken glaskast
Startprijs 600 EUR

Duitse eikenhouten Louis Seize/ Empire vitrine, opzetkast met ruitpanelen en volle zuilen. Voorzien van messing kapitelen. ca 1800. 210x170x53cm. In goede staat.

Vier Engelse stoelen
Startprijs 180 EUR

Vier antieke Engelse eikenhouten gestoken stoelen met gebogen klauwpoten. ca 1880. In goede staat. 96x50x50cm.

Speeltafel
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten louis philippe speeltafel met 4-spant klauwpoten. Afmeting: 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Antieke eiken spinde
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten spinde met smeedijzeren beslag en slede poten. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 120 x 40 cm. In goede staat.

Engelse armleunstoel
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Engeland. Afmeting: 113 x 75 x 87 cm. In goede staat.

Notenhouten glas/porseleinkast
Startprijs 400 EUR