Mahoniehouten nachtkast met twee deurtjes, lade en marmeren blad. Circa 1830. Krimpnaad achterkant. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hocker met armleuningen. Circa 1900. Afmeting: 62 x 44 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten hoekkast met jalouziedeur. Afmeting: 96 x 63 x 90 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III vitrinekast met snijwerk, kroon, gebogen zijkanten en front. Circa 1860. Afmeting: 195 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten louis philippe armleunstoelen met goede velours stoffering. Afmeting: 130 x 65 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten kabinet met timpaan koplijst, halve zuilen en vergulde kapitellen en beslag. Louis Seize. Afmeting: 250 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.
Hollands eikenhouten 18e eeuws louis quinze secretaire. Dubbel gebogen met bronzen beslag. Afmeting: 106 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten toilettafel met bronzen versiering, lijsten en marmeren blad. Art nouveau. Afmeting: 100 x 52 x 160 cm. In goede staat.
Witte, houten, facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 67 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten salontafel met drie-spant kolompoot. Enkele fineerschades. Afmeting: H 66 x Ø 104 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse spinnekoptafel van mahoniehout, met gecontourneerd blad. Ovaal. Circa 1860. Afmeting: 73 x 120 x 85 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse eikenhouten Franse uittrektafel met vier-spant bewerkte kolompoot. Circa 1880. Henry deux. Afmeting: H 76 x Ø 124 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten gepolitoerde penantkast. Circa 1850. Afmeting: 90 x 90 x 46 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Frans eikenhouten stoelen met wijnrankendecor, ca 1880. 105x43x44cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Louis Seize/ Empire vitrine, opzetkast met ruitpanelen en volle zuilen. Voorzien van messing kapitelen. ca 1800. 210x170x53cm. In goede staat.
Vier antieke Engelse eikenhouten gestoken stoelen met gebogen klauwpoten. ca 1880. In goede staat. 96x50x50cm.
19e Eeuwse mahoniehouten louis philippe speeltafel met 4-spant klauwpoten. Afmeting: 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spinde met smeedijzeren beslag en slede poten. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 120 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Engeland. Afmeting: 113 x 75 x 87 cm. In goede staat.