56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.
Resultaat: 325 EUR

2x Bronzen wandplaquette
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen wandplaquettes. Leeuw + geleerde. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Acrobaat
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur. Acrobaat met jonglerende hond. Tweede helft 20em eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 40 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Omarmende man en vrouw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Twee vossen
Resultaat: 700 EUR

Antieke bronzen figurengroep. Pierre Jules Mene, 1810 - 1879. Twee vossen geplaatst op marmeren basement. Afmeting: 9 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Lot houten beelden (4x)
Startprijs 80 EUR

Lot oude beelden
Startprijs 60 EUR

Lot diverse oude/antieke beelden. Onder andere; van meerschuim, compositie metaal en hout. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen figuur
Startprijs 180 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen op St. Bernard hond. Afmeting: 14 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen adelaar, H 23 cm.
Startprijs 130 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen adelaar op piedestal van kristal. 19e Eeuw. Scheur in basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vier bronzen plaquettes
Startprijs 80 EUR

Vier bronzen plaquettes. Religieus. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese tempelleeuwen
Resultaat: 130 EUR

Twee oude Chinese carrara marmeren tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Terracotta buste, H 52 cm.
Resultaat: 150 EUR

Terracotta buste Fleur de Lys. Gesigneerd Rodin. Austin prop inc. 1979. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Bronzen Oosterse waterbuffel
Startprijs 100 EUR

Bronzen Oosterse waterbuffel met groene patina. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 18 x 7 cm. In goede staat.

5x Indonesische beelden
Resultaat: 40 EUR

Vijf diverse Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 31 cm. In goede staat.

Lot antieke figuren
Startprijs 80 EUR

Vier bronzen figuren
Startprijs 90 EUR

Vier bronzen figuren. Divers. 20e Eeuw. Tevens één maal samack. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.

3x Bronzen figuren
Startprijs 70 EUR

Drie bronzen figuren. Divers. 20e Eeuw. 1x Kiepenkerl Oldenkott Tabak. 1x Pierrot met gitaar. 1x Schelpenvissers 1856 - 1981. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Moeder met kind
Startprijs 90 EUR

Twee bronzen ara's op piedestal, H 83 cm.
Startprijs 2.200 EUR

Twee grote bronzen ara's op piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Japans bronzen figuur, 1900
Startprijs 650 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Geisha bij lamp. Circa 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Bronzen tijger op marmeren basement
Startprijs 850 EUR

Bronzen Bengaalse tijger op zwart marmeren basement. Breuk in marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 47 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dansend paar
Startprijs 190 EUR

Bronzen ballerina, H 39 cm.
Resultaat: 160 EUR

Bronzen replica naar Degas. Balletmeisje/ballerina op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Startprijs 450 EUR