56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Margreet v.d. Pels, Hollandse houten huisjes langs de weg
Startprijs 70 EUR

Margreet v.d. Pels. Hollandse houten huisjes langs de weg. Dicky and the Desperados. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Expressionistisch
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk. 1967. Expressionistische compositie. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 65 x B 49 cm. In goede staat.

Chinees schilderij op zijde, Rivierlandschap
Startprijs 60 EUR

Chinees republiek zijdeschilderij. Rivierlandschap met figuren. Eerste helft 20e eeuw. Aquarel op zijde. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

L. Balwijk, Bloemstilleven
Resultaat: 60 EUR

L. Balwijk. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H. Lenteman, Montelbaanstoren Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Hans Lenteman. 1876 - 1953. Montelbaanstoren in Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.

A. Manteau, Vaas met bloemen
Resultaat: 90 EUR

A. Manteau. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

H. E. Roodenburg, Watermolen van Haaksbergen
Resultaat: 50 EUR

Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Watermolen van Haaksbergen. Ets op papier. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.

Schuilink, Achterdeur boeren huis
Resultaat: 50 EUR

Schuilink. Circa 1930. Achterdeur boeren huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents dorpsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Twents dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Gemberpot met bloemen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1940. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Vrouw en kind zoeken sprokkelhout
Startprijs 140 EUR

Theo van Oorschot, Bosgezicht met schuur
Startprijs 50 EUR

Lot grafiek
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse Hollandse grafiek op papier. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse landkaart + etsen
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Hollandse landkaart door Isaac Tirion. 1705 - 1765. Met daarbij negen 19e eeuwse Franse handingekleurde etsen van diverse kastelen. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

4x Grafiek Utrecht-Zuthpen
Startprijs 100 EUR

J. Jong, Kerkgezicht met figuren
Resultaat: 100 EUR

J. Jong. Hollandse School. 20e Eeuw. Kerkgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

2x Devotia gravure, 17e - 18e Eeuw.
Startprijs 100 EUR

Twee handingekleurde devotia gravures. 17e + 18e Eeuw. 1x C. de Boudt, circa 1660 - 1735. 1x Jan van Merlen. Gravures op papier. Afmeting: circa 11 - 12 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Landschap met watermolen
Startprijs 80 EUR

A. v.d. Zee, Boeren achterhuis
Resultaat: 80 EUR

A. v.d. Zee. 1882 - 1958. Boeren achterhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 70 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Riviergezicht Lutterzand Twente
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, Abstract
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Lithografie, verso Joan Miro. Original Lithografie VI. Abstracte compositie. Litho op papier (uit boek, met vouw). Afmeting: H 33 x B 51 cm. In goede staat.

Lithografie Mel Ramos, Coca Cola met pin-up
Startprijs 260 EUR

Lithografie Mel Ramos. Offset-druk. Nr. 40/500. Papier Arches France infinity. Georges Israel Editeur. Coco Cola met pin-up. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.

2x Kaiser, Romantisch zomer + winterlandschap
Resultaat: 70 EUR

2x Kaiser. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch zomer + wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Stadsgezicht met tram en figuren
Resultaat: 80 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Stadsgezicht met tram en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 25 cm. In goede staat.