56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

C.J. Snoeijerbosch, Dame met mantel
Resultaat: 60 EUR

C.J. Snoeijerbosch. 1891 - 1975. Dame met mantel, in jugendstil-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 107 x B 62 cm.In goede staat.

Onduidelijk, Mediterraanse kust
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk. Duitse School. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

G.J.A. van Reede, Platbodems op zee
Startprijs 200 EUR

G.J.A. van Reede. 1929 - 1998. Platbodems met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

A. la Jeunesse, Gezicht met tekst
Resultaat: 180 EUR

Lithografie Picasso. 1881 - 1973. A. la Jeunesse. Gezicht met tekst. Muziekhoes. Litho op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met molen, boerderij en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.

H. Endlich (Jan Knikker), Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. 1889 - 1957. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 35 cm. In goede staat.

H.W. Veenendaal, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR

H.W. Veenendaal. Vaas met bloemen. Verf laat los. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In matige staat.

Onduid. gesig., Landschap met watermolen en koe
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1920. Landschap met watermolen en koe. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Oosterse gouache met tekst
Resultaat: 70 EUR

J. Le Blanc, Plasgezicht met visser in boot bij knotwilgen
Resultaat: 50 EUR

J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Plasgezicht met visser in boot bij knotwilgen. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.

E. van Berkel, Hollands riviergezicht
Startprijs 80 EUR

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollands romantisch riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

Oosterse gouache
Resultaat: 40 EUR

A. Boon, Officier
Resultaat: 60 EUR

A. Boon Fecit. 1794. Officier. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 27 cm. In goede staat.

Piet Cottaar, Stilleven
Resultaat: 80 EUR

Piet Cottaar. 1878 - 1950. Bloemstilleven met boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Cornelis Schermer, Landarbeiders aan hooi opladen
Resultaat: 80 EUR

Cornelis Schermer. 1824 - 1915. Landarbeiders aan het hooi opladen. Aquarel op papier. Krasjes. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

J. Landseer, Stal voorstelling
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse ets in vergulde ornamentlijst door J. Landseer. Stal voorstelling. Ets op papier. Afmeting: H 86 x B 68 cm. In goede staat.

Oosterse gouache
Resultaat: 70 EUR

Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 80 EUR

Onduid. gesig., Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Resultaat: 70 EUR

R. Ravnikov, Vaas met tulpen
Resultaat: 70 EUR

R. Ravnikov. 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Dorus Arts, Hollands besneeuwd landschap
Startprijs 500 EUR

Ikoon (Russische feestdagen)
Startprijs 400 EUR