C.J. Snoeijerbosch. 1891 - 1975. Dame met mantel, in jugendstil-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 107 x B 62 cm.In goede staat.
Onduidelijk. Duitse School. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
G.J.A. van Reede. 1929 - 1998. Platbodems met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Lithografie Picasso. 1881 - 1973. A. la Jeunesse. Gezicht met tekst. Muziekhoes. Litho op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met molen, boerderij en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. 1889 - 1957. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 35 cm. In goede staat.
H.W. Veenendaal. Vaas met bloemen. Verf laat los. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In matige staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1920. Landschap met watermolen en koe. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Plasgezicht met visser in boot bij knotwilgen. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollands romantisch riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.
A. Boon Fecit. 1794. Officier. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 27 cm. In goede staat.
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Bloemstilleven met boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Cornelis Schermer. 1824 - 1915. Landarbeiders aan het hooi opladen. Aquarel op papier. Krasjes. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse ets in vergulde ornamentlijst door J. Landseer. Stal voorstelling. Ets op papier. Afmeting: H 86 x B 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
R. Ravnikov. 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische feestdagen ikoon. Met certificaat. In het midden de opstanding van Jezus/Anastasia, daarom heen twaalf andere christelijke feesten. Afmeting: 37,5 x 44,5 cm. In goede staat.