56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

W. Markestein, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 220 EUR

W. Markestein. 1895 - 1939. Dorpsstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Mulder, Kermis met figuren
Resultaat: 240 EUR

Mulder. Tweede helft 20e eeuw. Kermis met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Zes oude Hollandse affiches
Startprijs 100 EUR

Zes oude Hollandse affiches. Divers. Bloemen tolk. Prins Bernard fonds. Nederlands volks herstel. Zitting 2e kamer. Kaakverwonding. Een gebroken been. Afmeting: 53 - 95 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram J.W., Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 80 EUR

Monogram J.W. Circa 1930. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting; H 30 x B 70 cm. In goede staat.

Monogram C.S., Bosgezicht met sneeuw
Resultaat: 50 EUR

Monogram C.S. Circa 1900. Bosgezicht met sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.

Edgard Heirman, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 375 EUR

Egard Heirman. 1919 - 2004. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 115 cm. In goede staat.

W.J.Dijk., Havengezicht met steiger en zeilboten
Startprijs 100 EUR

Monogram W.J.Dijk. Circa 1930. Havengezicht met steiger en zeilboten op Braassemermeer. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.

W.C. Chimaer van Ouderdorp, Hollands renaissance interieur
Startprijs 1.500 EUR

2x Onduid. gesig., Indianen
Startprijs 60 EUR

Twee oude aquarellen. Indianen. Eerste helft 20e eeuw. 1x Tan-Anka, white horse Akiowa. 1x Gray owl, Oijbwe Tribes, 1888-1936. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

M. Wensing, Sultan (naar Rembrandt),
Resultaat: 120 EUR

M. Wensing. Hollandse School. Sultan (naar Rembrandt). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Jacques Stauffacher, Dame in interieur
Startprijs 150 EUR

Jacques Stauffacher, 1894. Dame in interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

2x Aquarellen, Sigaren reclame
Startprijs 50 EUR

Twee aquarellen. Ontwerpen voor sigaren reclame. Circa 1930 - 1940. Aquarellen op karton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot lithografieën (20 st.)
Resultaat: 190 EUR

Lot 19e eeuwse lithografieën betreffende slavernij. P.J. Benoit del. Aantal: 20 st. Afmeting: H 34 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.

Mel Ramos, Vrouwelijk naakt voor spiegel
Resultaat: 300 EUR

Litho/offset Mel Ramos. Nr. 295/500. Papier Arches France Infinity. Georges Israël Editeur. Vrouwelijk naakt voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 38,3 x B 57,1 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kleurrijke figurenvoorstelling
Resultaat: 600 EUR

Lithografie. Onduidelijk gesigneerd. Nr. 10/100. Kleurrijke figurenvoorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.

Jan Kiewiet, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 40 EUR

Jan Kiewiet. 1899 - 1977. Poldergezicht met koeien. Pastel op papier. Afmeting: H 47 x B 65 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Man met pijp
Resultaat: 60 EUR

Duitse school W.Klein. Tiroler man met tabakspijp. olieverf op paneel. In goede staat.

A. Zimmermann, Zuid Duitse heren met tabakspijp
Resultaat: 60 EUR

A. Zimmermann. 1808 - 188. 2x Duitse School. Zuid Duitse heren met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16 cm. In goede staat.

R. Hoedeman, Zeilboten op volle zee bij pier
Startprijs 100 EUR

R. Hoedeman. 20e Eeuw. Zeilboten op volle zee bij pier. Olieverf op paneel. Heijdenrijk lijst. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdamshavengezicht
Startprijs 250 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Oosters/Perzisch schilderij met tekst
Resultaat: 70 EUR

Christiaan Theodor Schutz, Opvliegende eenden
Resultaat: 80 EUR

Christiaan Theodor Schutz. 1913 Düsseldorf, Duitse School. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram A.B., Man met hoed
Resultaat: 50 EUR

Monogram A.B. Expressief. Man met hoed. Olieverf op papier. Verso Kyrillisch, Russische School. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

P. Febernee, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

P. Febernee. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.