Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Delftse schotel Ø 34,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse polychrome Delftse hoogglans schotel door Pieter Kocx. 1701 - 1722. Randglazuurschade. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Italiaanse majolica pot met zuil
Startprijs 350 EUR

Italiaanse majolica zuil + bloempot. Jugendstil-stijl. Gesigneerd V. Bassano. Eén stukje aangelijmd. Afmeting: H 98 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse schotel Ø 34,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 18e eeuwse polychrome Delftse schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 34,6 cm. In goede staat.

Porseleinen devotie portret
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws porseleinen miniatuur portret. Devotie, religieus. Handgeschilderd. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.

Vijf delen fayence (divers)
Startprijs 30 EUR

Vijf delen divers oud/antiek fayence. Onder andere; Makkum, Italië, Rouen. Draakkandelaar Rouen gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 16 - 35 cm.

Lot Duits porselein (3x)
Resultaat: 110 EUR

Drie delen Duits porselein. R.S. Suhl. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 34 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

Sculptuur van Lomonosov Imperial Porcelain
Startprijs 60 EUR

Russisch porseleinen figuur. Lomonosov Imperial Porcelain. Eskimo met vis. 20e Eeuw. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Drie design vazen
Resultaat: 50 EUR

Drie witte bisquit porseleinen vazen. Duitsland. Kaiser + Hutschenreuther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.

Theeservies + dienblad
Resultaat: 800 EUR

Antiek 10-delig Sevres porseleinen theeservies op glazen presenteerblad met vergulding. Frankrijk. Model: Et decoration exclusieve a la main. Floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 64 cm. In goede staat.

2x Duits porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen oud/antiek Duits Dresden porselein. 1x Dame met mand en opgewerkte bloemen, circa 1920 - 1930. 1x Dame met plooi-jurk en hond, circa 1950 - 1970. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Delftse dekselpot
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met chinoiserie decor. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee Delftse vazen, H 21 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen. Gemerkt L.P.K. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. Randschade. In redelijke staat.

3x 18e Eeuwse Delftse pot
Startprijs 800 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence potten met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Drie antieke Delftse vazen, H 19 - 28 cm.
Startprijs 250 EUR

Drie antieke Delftse polychrome fayence vazen. 18e Eeuw. Gemerkt B.P. Chinoiserie decor. Restauraties. Afmeting: H 19 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, 1900
Startprijs 750 EUR

Vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel. Gemerkt de Klaauw. Circa 1900. Afmeting: H 22 - 34 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot
Startprijs 225 EUR

18e Eeuwse polychrome fayence tabakspot met floraal decor. Tabac Melle. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee Delftse paarden
Startprijs 500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome fayence paarden. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 24 x 20 x 10 cm. In goede staat.

2x Albarello
Startprijs 950 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Italiaanse fayence albarello's. 1x Cum Elem, randschade. 1x Gom Mirrae, haarscheur. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse tabakspot
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence tabakspot. Violet. Gemerkt L.P.K. Afmeting: 22 cm. In zeer goede staat.

Delftse tabakspot, 1780
Startprijs 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence Louis Seize tabakspot. Tabac D. Hollande. Circa 1780. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

6x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Startprijs 450 EUR

Set van zes 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence borden. Figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Zeldzaam 6-delig Delfts kaststel
Startprijs 1.700 EUR

Zeldzaam zes-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Eén vaas gemerkt 124. Floraal chinoiserie decor. Afmeting: 30 - 42 cm. Enkele chips + beschadigingen. In redelijk/goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 350 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren decor + bodemmerk F. Afmeting: H 27 - 28 cm. Eén vaas gerestaureerd, verder in goede staat.