56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Mahonie theestoof
Resultaat: 50 EUR

Duitse cardanische ophanging in kist
Resultaat: 100 EUR

Duitse cardanische ophanging Pellscheibe (gereedschap) in originele kist. Afmeting: 22 x 43 x 21 cm.

Tabakspot uit 1892
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten tabakspot + deksel in scheepjesvorm. Uit 1892. Afmeting: 15 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Houtgestoken verguld ornament, L 73 cm.
Resultaat: 100 EUR

Houtgestoken verguld ornament met gezicht van putti. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 73 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Postzegelverzameling
Resultaat: 90 EUR

Grote postzegelverzameling. Onder andere; Eerste dag enveloppen, Nederland + overzeese gebieden. Zes albums + diverse ruilalbums (7x). In redelijk/goede staat.

Interessant lot rode wijn (2 dozen)
Resultaat: 200 EUR

Twee kisten vol met interessante rode wijnen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 33 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Oude muur/hang-telefoon
Resultaat: 80 EUR

Antieke gietijzeren wandophanger met bakelieten telefoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Borstelset in doos
Resultaat: 90 EUR

11-Delige schildpad imitatie borstelset in originele doos. Circa 1920. Afmeting: 31 x 51 x 7 cm. In goede staat.

Lot antieke gewichten
Resultaat: 150 EUR

Groot lot met diverse antieke gewichten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.

Twee ellestokken, L 62 - 81 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse hardhouten elle-maatstokken. Afmeting: L 62 - 81 cm. In goede staat.

Symphonion speeldoos + platen, 1900
Startprijs 550 EUR

Antieke tabakspijp, L 88 cm.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Zuid-Duitse tabakspijp met porseleinen kop + wildvoorstelling decor. Circa 1900. Bovenrand iets beschadigd. Afmeting: L 88 cm. In redelijk/goede staat.

3x Dupont aansteker
Resultaat: 120 EUR

Lot diversen
Resultaat: 150 EUR

Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; miniatuur koperwerk, sigarenknippers, heilig kruizen et cetera. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Lot bellen
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse oude/antieke tafelbellen, hotelbellen et cetera. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Antieke cassolette, H 44 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke marmeren cassolette met brons en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Twee antieke petroleumlampen, H 60 cm.
Startprijs 275 EUR

Twee grote antieke fayence petroleumlampen met messing en floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Oude klapverrekijker met foedraal, 1900
Startprijs 60 EUR

Aparte klapverrekijker van messing in lederen foedraal. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.

Twee antieke fotolijsten, 1880
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke bronzen historisme fotolijsten in rococo-stijl. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot bellen (divers)
Resultaat: 120 EUR

Antieke godslamp
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing godslamp met engelen. Afmeting: 50 x Ø 30 cm. In goede staat.

4 Delen antiek koperwerk
Resultaat: 120 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit; Twee bloempotten (ca. 1900). Eén doofpot, 19e eeuw. Eén hengselpot, 19e eeuw. Afmeting: 24 - Ø 37 cm. In goede staat.