Duitse cardanische ophanging Pellscheibe (gereedschap) in originele kist. Afmeting: 22 x 43 x 21 cm.
19e Eeuwse eikenhouten tabakspot + deksel in scheepjesvorm. Uit 1892. Afmeting: 15 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Houtgestoken verguld ornament met gezicht van putti. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 73 cm. In goede staat.
Grote postzegelverzameling. Onder andere; Eerste dag enveloppen, Nederland + overzeese gebieden. Zes albums + diverse ruilalbums (7x). In redelijk/goede staat.
Twee kisten vol met interessante rode wijnen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 33 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gietijzeren wandophanger met bakelieten telefoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 25 x 15 cm. In goede staat.
11-Delige schildpad imitatie borstelset in originele doos. Circa 1920. Afmeting: 31 x 51 x 7 cm. In goede staat.
Groot lot met diverse antieke gewichten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse hardhouten elle-maatstokken. Afmeting: L 62 - 81 cm. In goede staat.
Antieke Zuid-Duitse tabakspijp met porseleinen kop + wildvoorstelling decor. Circa 1900. Bovenrand iets beschadigd. Afmeting: L 88 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; miniatuur koperwerk, sigarenknippers, heilig kruizen et cetera. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke tafelbellen, hotelbellen et cetera. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Antieke marmeren cassolette met brons en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote antieke fayence petroleumlampen met messing en floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Aparte klapverrekijker van messing in lederen foedraal. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme fotolijsten in rococo-stijl. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke messing godslamp met engelen. Afmeting: 50 x Ø 30 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit; Twee bloempotten (ca. 1900). Eén doofpot, 19e eeuw. Eén hengselpot, 19e eeuw. Afmeting: 24 - Ø 37 cm. In goede staat.