Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek platelen klokkenstel, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antiek Hollands polychrome platelen klokkenstel. Circa 1900. Jugendstil. Decor mat Holland. Schilder H.H. Duits stil-uurwerk Pfeilkreuz gemerkt. Afmeting: 24,5 - 29 cm. In zeer goede staat.

Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Uurwerk behoeft reiniging. Bij kandelaren missen twee ornamenten, verder in go...

Friese kortstaart klok
Startprijs 100 EUR

Kleine Hollandse wortelnoten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Antieke Westminster regulateur, 1930
Resultaat: 110 EUR

Antieke notenhouten Westminster Odo regulateur met kwartier-slag op zes gongstaven. Art Deco. Circa 1930. Afmeting: 55 x 47 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 140 EUR

Antieke Franse pendule van compositie materiaal en marmer. Ridder met lans. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule
Startprijs 300 EUR

Antieke Franse Charles Dix pendule van zwart marmer en brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. Chips marmer. In redelijke staat.

Duitse staande klok, H 193 cm.
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.

Staande klok
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.

Junghans wekkerklok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Junghans wekkerklok met slagwerk op bel. Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Antieke glaspendule, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten glaspendule. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Schwarzwalder schilderij-klok, 1850
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Schwarzwalder schilderij-klok met slagwerk. Duitsland. Handbeschilderd. Circa 1850. Afmeting: 35 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Notarisklok
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese notarisstaartklok met wekker. Afmeting: 105 cm. In goede originele staat.

Franse comtoise klok
Startprijs 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 145 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhout. Met mooie en gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Lenzkirch pendule, 1890
Resultaat: 110 EUR

Antieke Lenzkirch Neuchattel pendule. Circa 1890. Lenzkirch Aug 2 Million 079924. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse Friese staartklok (kantoortje) met wekker. Kant en klaar gerestaureerd. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Art Deco tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Art Deco tafelklok met marmer en goudfazanten. Afmeting: 23 x 42 x 6 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse bronskleurige pendule met putti en emaille cartouches. Compositie metaal. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Engelse reiswekker
Resultaat: 110 EUR

Oude messing vergulde reiswekker. Henley England. Tweede helft 20e eeuw. Deur mist schroefje. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Antieke kolomklok, 1860
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe kolomklok met boulle inleg. Circa 1860. Acht daags uurwerk, halfuur-slag. Deel inleg mist. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

Porseleinen Schwarzwald klok, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen Schwarzwaldklok met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 24 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhouten, met wekker en bruidskrans. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

Aparte vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, datum aanduiding, maanstand en bruidskrans. Afmeting: 150 cm. In goede staat.