Groot lot diverse klokonderdelen. Antiek. Onder andere; uurwerken, slingers, wijzerplaten, bellen, lenzen et cetera. In kist. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Schotse staande klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met seconden en datum aanduiding. Deur uurwerk heeft fineerschade. Afmeting: H 218 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine wortelnoten staande klok met huwelijk uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met muzikanten. Circa 1910. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Amerikaanse Ansonia New York tafelklok van eikenhout. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Eigenbouw regulateur met Carl Werner uurwerk. Huwelijk. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In matige staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Oudere restauratie. Afmeting: 140 cm. In redelijke staat.
Antieke kleine Duitse Schwarzwalder Bismarck klok met porseleinen zuilen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten art deco Kienzle staande klok. Met twee gewichten en geslepen glas. Halfuur-slag. Circa 1920. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Uurwerk zit er scheef in. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.
Mooie gave antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 144 cm. In goede staat.