Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...
Drie-delig Engels theeservies. Plated. 20e Eeuw. Mooi ontwerp. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Kleine zilveren spiegel, 800/000, Djokja, ovaal gecontourneerd model aan de voorzijde voorzien van een bewerkte rand. De spiegel is voorzien van een ketting. 12x14cm. ca 168 gram. In goede staat
Zilveren armband en hanger, 835/000, met rhodochrosiet. Armband met opengewerkte schakels bezet met 3 ronde rhodochrosietstenen, ø 9 mm en een bijpassende hanger met een ronde rhodochrosiet, ø15 mm. B...
Massief zilveren slavenband, 925/000, versierd met een wiebervormige bewerking. Voorzien van een scharnier, bakslot en veiligheid. Breedte 9,5 mm. ø 58x51mm. ca 45,6 gram. Gedragen verder in goede sta...
Zilveren armband, 925/000, met onyx. Armband gemaakt uit 7 ronde gematteerde schakels bezet met een ronde platte schijf onyx. Breedte 25 mm. Voorzien van bakslot. Lengte 17,5cm. Wat bekrast, verder in...
Grote zilveren hanger, 925/000, met parelmoer en amethist. Peervormige hanger uit parelmoer met een zilveren gekrulde versiering voorzien van peervormig geslepen amethist en hangeroog. 6x4cm, inclusie...
Tisset horloge, automatic, met een vierkant gecontourneerde stalen kast met zwarte wijzerplaat voorzien van datumaanduiding. Het horloge heeft een stalen schakelband. Breedte 41 mm. Werkend. In goede ...
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een uil op een tak, versierd met venster-emaille, robijn en markesietstenen. 3,5x2,5cm. ca 6,0 gram. Nieuw
Zilveren collier en hanger, 925/000. Fijn rond spangcollier met daaraan een driehoekig gecontourneerde hanger voorzien van zirconia's en 2 lila ingelegde stukken parelmoet. Grootte hanger 33x49mm, 42 ...
Zilveren spangcollier, 925/000. met daaraan een hanger uit parelmoer in bloemvorm. In het midden en in het hangeroog versierd met roze zirconia's. ø 56 mm. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met diagonaal rijen met 3 kleurstenen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 20 cm. ca 34,1 gram. In goede staat
Gevlochten zilveren klemarmband, 925/000, verlopend in breedte met diverse banden. Breedte 30 mm. ca 26,1 gram. ø61x49mm. In goede staat
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een bloem met rode en oranje zirconia's. ø 36 mm. 43 cm. ca 15,2 gram. In goede staat.
Lang zilveren slangcollier met hanger, 925/000, in bloemvorm met witte en roze zirconia's. ø 36 mm. 55 cm. ca 23,8 gram. In goede staat
Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.
G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met boeken in bloementuin. Deels geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 9 cm. In goede staat.
P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. 1x De overste Maarten Schenk voor Nieuwmegen in 't jaar 1589, W. v/d Meer sculp. (twee vouwen). 1x Belegering van het slot Hagestein door Graave Willem den VI. Grav...
Johan Mensink, 1937. (Twente). Handwerkende boeren vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26,5 x B 24,5 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. De Dinkel bij Denekamp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.