18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot 'Apostolorum'. Bodemmerk een ster. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...
Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha/vogel decor + verso krekel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Zeer grote Familie Verte kom, 17e - 18e eeuw, geisha's in tuin decor. 1x 16e - 17e eeuwse kom met Chinese goden in zee decor + bodemmerk. 1x 1...
Chinees porseleinen vaas met glanzend theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met perzikboom/vleermuis/draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha op lelieblad/kylin koppen en vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Drie Chinese vazen. 1x Familie Rose dekselvaas met decor spelende kinderen, 19e eeuw. 1x Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. 1x Chinese vaas met bloemen/kraanvogel/goud/familiewapen decor, g...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met bloemvazen decor rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met floraal/insecten decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen kaarskandelaren met steenbokken + karaktertekens. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, voorzien van rood glazen binnenbak. Gecontourneerde bak voorzien van een spijlen decor, guirlandes, parelrand en geplaatst op 4 bewerkte poten met krul. De schaal is voorzien...
Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...
Zilveren trommel met onderschotel, 833/000 rond model met scharnierend deksel. De trommel en schotel zijn allebei versierd met filetranden. MT.: zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: 1945-1946. ø18x...
Zilveren specerijenset met blauw glas, 833/000. Een set met 2 opengewerkte mosterdpotjes en specerijenbakjes, rond en ovaal model geplaatst op 4 bokkepoten. Rijkelijk versierd met guirlandes, ramskopp...
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Ring met een dubbel rozet in zeskant, bezet met 19 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,90 ct. ø kop 13 mm. ø 60. ca 3,3 gram. In goede staat
Jules Montigny. 1847 - 1899. Belgische School. Paardenspan op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.
Willy Lorenz. Duitse School. 1901 - 1981. Reeën in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor + signatuur. Gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In matige staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met floraal decor + ribbels. Eén kom haarlijn, randglazuur schade. Afmeting: H 9,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen schotel met figuren/paradijsvogel/vlinder/floraal en goudrand decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen wandschotel met karaktertekens/goud/floraal decor. Enkele kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Sang de boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom. Krekel in tuin decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken/feniks decor. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, rijkelijk versierd met bijbelse voorstellingen, MT.: Pieter Schmitz, Leeuwarden, jl.:T:1828. 24x13x8cm. ca 190 gram. In goede staat.
Prachtig Engels zilveren koffieservies, 925/000, met een koffiekan, een melkkan en een suikerbak, achtig gevormd. De koffiekan is voorzien van een houten greep en knop. MT.: Walker & Hall, Sheffield, ...
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met acht bloemvormige schakels bezet met een rond gefacetteerde granaat, tussen de schakels zitten markiesvormige gouden stukjes. De armband is voorz...
Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.
Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Landschap met figuren en paarden bij huis. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1932. 1885 - 1978. Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse kersenhouten commode. Vroeg biedermeier. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 130 x 61 cm. In zeer goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...