Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 31 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen vaas. Draken in zee decor. Oxyde rood. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 19 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 19 cm. In goede staat

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden slavenband
Resultaat: 750 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, rechthoekige buis met een holle bewerking aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. Breedte 7 mm. ca 18,1 gram. ø 47x56mm. In goede staat

Paul Dom, Meisje met pop
Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.

Paul Dom, Parodie einde WO II
Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1945. 1885 - 1978. Parodie einde WO II. Duitse soldaat als vluchteling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Hoekvitrine, 1830
Resultaat: 750 EUR

Twee-delige Duitse essenhouten hoekvitrine. Biedermeier. Circa 1830. Keukenkast, melkkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 220 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Paul Dom, Bronzen beeld
Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Bronzen figuur. Moeder met kind in winterkleding. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, Papegaai soort
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 750 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/figuren decor. De Klaauw merkteken. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.

Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Twee Chinese vaaslampen
Resultaat: 750 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chine de commande trekpot
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi opengewerkt bord met floraal decor + bodemmerk. Twee chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor + signatuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 15,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees kopje Ø 7,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kopje met feniks decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 700 EUR

Zilveren brandewijnkom, 800/000, voorzien van bijbelse taferelen en 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: S.K. Hoefnagel, Heerenveen, 1807. ca 196 gram. 27x12x8cm. In goede staat

Gouden collier, gepunnikt
Resultaat: 700 EUR

Fraai geelgouden collier, 585/000, met een gepunnikte schakel en voorzien van een groot goudenveeroog, ø 12,5 mm. Lengte 45 cm. ø collier 4 mm. ca 13,5 gram. In goede staat

W.A. Knip, Boerderij met hooiberg
Resultaat: 700 EUR

Willem Anton Alexander Knip. 1821 - 1909. Haagse School. Landschap met boerderij en waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.