Antieke 14-delige glazen bowlset. Mondgeblazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.
Lot van 22 stuks Art Deco Hollandse Copier glazen uit de 30er-jaren. Met paarse stam. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 5,5 x H 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.
Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...
Groot Afrikaans hardhouten gestoken sculptuur met vele Afrikaanse figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wandkleed. Appeltjes van oranje. Circa 1880. Afmeting: 170 x 123 cm. In goede staat.
Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.
Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten jugendstil pendule met stil uurwerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.
Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.
Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gehamerde wandblakers van messing. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Indonesische kris + gebedsrol in draaibare houder. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antiek. Bodemvondst? Romeinse? spaartiet. Spaarpot in tietvorm. Irisatie + glazuur verlies. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.
Graadt van Roggen, 1905. 1867 - 1959. Landschap met boerin en windmolen. Gedrukt door Hubert en van Santen Amsterdam. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.
F. Galman. '34. Hollandse School. Hollands dorpsgezicht met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 12,5 cm. In goede staat.
Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram M.M. 19e - 20e Eeuw. Portret jonge vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
Atelier Keerbergen Tweede helft 20e eeuw. Titel: The life smoking woman. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 54 x B 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Figuur met bierpul voor taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 46 cm. In goede staat.
Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Goud op zilveren oorring en earcuff, 925/000, met opaal. Een klein klapcreooltje, ø 11mm, met 4 kleine opaaltjes en een earcuff met 12 kleine opaaltjes. ø 13 mm. Totaal ca 3,0 gram. In goede staat
4 Paar zilveren oorhangers, 835/000, diverse modellen. Totaal ca 16,2 gram. 54-68mm. Allemaal voorzien van brisures.
Zilveren hanghorloge, 835/000, mechanisch voorzien van een floraal bewerkte rand. ø 27 mm. lengte collier 60 cm. Totaal ca 20,9 gram. In goede staat.
Junghans mega solar horloge, radio controlled met een keramische kast en een stalen band met vlindersluiting. Uurwerk zit iets scheef in de kast. gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.
Goud op zilveren collier met een hanger met barnsteen, 875/000. Fijn ankercollier met een hanger met een peervormige Baltische barnsteen. 17x38 mm, incl. oog. lengte 44 cm. In goede staat
Zilveren broche hanger, 925/000, met emaille, parel en markesiet. Hanger/broche in de vorm van een vlinder met venster-emaille en versierd met parels en stenen. Grootte 44x39mm. ca 8,1 gram. Nieuw
Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...
Zilveren St. dupont pen, 56JCE49, en vergulde pen, Silvermatch. Beide pennen voorzien van een ribbewerking. 12,5-14cm.
Zilveren collier, 925/000, met een biesmarkschakel. Breedte 9 mm. Voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Collier en oorclips, 333/000, met barnsteen/copal. Collier van getrommelde kralen verlopend in grootte, 10-18mm, geknoopt aan een double sluiting en een paar halfronde oorclips met een gouden clip. ø ...
Set zilveren sieraden, 925/000, met een collier met hanger, een ring en oorhangers met zirconia's. Sneeuwstervormig model bezet met zirconia's. ø ca 14 mm. ø 57. ca 10,1 gram. In goede staat.
Lot zilver met een heft, een broche gemaakt uit 2 breidoppen, 93 mm, en een speld met 4 zeeuwse knopjes, 22x32mm. In goede staat