18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Eén chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor + signatuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijgers in landschap/kylin koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier delen antieke Chinees porselein. Bestaande uit; 18e Eeuwse Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Twee 19e eeuwse kopjes met geisha's in tuin/tekst/goud decor + bodemmerk. 19e Eeuwse dekselko...
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden roodlak + gouden tempelhond. Verso sporen oud wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 13 x 24 x 11cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose kom met hert in floraal landschap + bodemmerk, minimale randschilfers. 1x Chinees kopje met vlinder/floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,3 - 16 ...
Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren. Voorzien van oxide rode floraal/vogel decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/floraal/vogels en goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van vrouwen aan het vis vangen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom. Krekel in tuin decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. (1) Octagonale oorvaas. (2) Eetstokjes aflegger. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen vaas met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met rondom figuren in tuin decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Beschadigd. 1x Familie Rose. 2x Yong Cheng, floraal. Afmeting: 11 - 12 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met floraal/konijnen decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Onder andere Kang Xi. Vier schotels gaaf, rest chip of haarlijn. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele delen met chips en/of haarlijn. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Hals beschadigd. Afmeting: H 52 x Ø 36 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen waterschaal met rood craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Acht delen 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Beschadigd. Bestaande uit; vijf Kang Xi schotels met zeemleer glazuur + bodemmerk. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. Chips. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met Chinese goden, herten, vleermuizen in landschap decor. Afmeting: H 20 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen geëmailleerde knobbelvazen met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes antieke Japans porseleinen borden met goden in landschap decor (3x) + zes tekens bodemmerk. En drie borden met decor van hoogwaardigheidsbekleders, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In ...
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtblauw craquelé glazuur + ribbels. Afmeting: 22,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met geel glazuur en blauw floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Negen antieke Japanse schotels/borden. 19e Eeuw. Landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eén schotel gelijmd. Afmeting: Ø 12,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Elf diverse Chinees porseleinen schotels. 19e - 20e Eeuw. Enkele delen haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee delen melk en bloed met goud decor, floraal, 18e eeuw. Eén met zeemleer kleurig glazuur + floraal/goud decor, 19e eeuw. Haarlijn...
Chinees porseleinen vaas met katachtig decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Song vaas met eend in landschap decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pot met figuren/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese vergulde bronzen Kylin, fabeldier (houder). Met scharnier bij hoofd. Zeer gedetailleerde verwerking. Afmeting: 20,5 x 25,5 x 11 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Houtsnede? Rotsgebergte decor met tekst + signatuur. Houtsnede op papier. Vochtvlekken. Afmeting: 83 x 49 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen kommen. 1x Bruin/blauw/witte drakenkom met bodemmerk (eierschaal). 1x Kom met granaatappel/perzik/druiven decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 - 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Dertien antieke Japanse schotels. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, beschadigd. Bodemmerken. Vijf schotels, gaaf. Acht schotels, chips/haarlijn of restauratie. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. In matig/rede...
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met feniks/draken in landschap decor. Afmeting: H 26,8 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse borden. Divers. 19e Eeuw. Onder andere Kakiemon-stijl. Afmeting: Ø 16 - 28 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Kutani porselein. Bestaande uit: Theekan, haarlijnen bovenrand. En een theebus, deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Japans porseleinen onderzetters met tuin decor. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken/feniks decor. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kylin decor. Chinese fabeldieren. Met bodemmerk. Afmeting: 49 x 41 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen visborden met floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Floraal/goud/draken decor. Bestaande uit: Twee rijstkommen met deksel. Eén kom, floraal/goud + bodemmerk. Drie schalen, waarvan twee met bodemmerk. Afmeting: 12 ...
Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuws. Familie Verte + Familie Rose decor. Enkele met bodemmerk. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Quan Yin van gietijzer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met kraanvogels in landschap + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vier antiek Japans porseleinen kommen met bodemmerk. Floraal decor. Divers. Onder andere; Kutani. Grote kom randrestauratie, verder in goede staat. Afmeting: 16 -26 cm.
Twee Chinees porseleinen draken schalen met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 6,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans erotisch harmonica boek met vijf erotische handgeschilderde voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Gouaches op papier. Afmeting: (uitgeklapt) 85 x 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor + verso paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek Chinees Familie Rose porselein. 1x Boeddha, gelijmd. 1x bord, floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met vogels/tekst/boschage decor. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese zes-kantige Yixing trekpot met bamboe/geritste tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose trekpot met figuren/floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/kostbaarheden decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 45 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenbord, gelijmd. Kantonese schaal, gelijmd. 18e Eeuws mandarijn bord, gelijmd. 18e Eeuws Familie Rose bord, haarlijnen. 18e Eeuws Amsterdams Bont...
Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere Kang Xi en Queng Lung. Beschadigd. Afmeting: 8,5 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Drie delen Chinees antiek Kantonees porselein. Bestaande uit; Grote gemberpot, gaaf. Grote dekselvaas, bovenrand gelijmd + deksel. En een kleine dekselvaas, beschadigd. Afmeting: 18 - 31 cm. In matig...
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale emaille beschildering + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.