Makelaarsstaf van palissanderhout met zilver afgezet. Aan één zijde voorzien van het Rijkswapen aan de andere zijde voorzien van het NVM logo. MT.: MT.: A.Peddemors, Haarlem. 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theekan, 925/000, op een ronde voet versierd met gedreven floraal decor en cartouche. Met houten greep en een scharnierend deksel met floraal decor en houten knop. MT.: Josiah Williams & co, ...
Zilveren bonbonmand, 835/000, met gezaagd spijlendecor, filetranden en 2 leeuwenmacrons met ogen. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:U: 1955. 14x10x5cm. ca 103 gram. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Reisbestek met zilver in schede. 18e eeuws reiscouvert met een mes en vork met een zilveren greep versierd met floraal en figuren en bekroond met een ruiter te paard. Geplaatst in een lederen schede m...
Zilveren schaal, 800/000, Djokja rond met bloemdecor geplaatst op 3 pootjes. ø17x3cm. ca 160 gram. In goede staat.
Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...
Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, jugendstil, ovaal model versierd met opengewerkt floraal decor. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn, gemerkt M.B. Firmanss ca.305 gram. 33x21x4,5cm. In goede staat.
Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...
Zilveren houder, 800/000, rond model met een gecontourneerde rand en voorzien van gestanst bloemdecor. Met 2 grepen gemaakt uit voluten. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. Binnenbak ontbreekt. 19,5x12...
Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat
Chinees porseleinen stemcup met floraal opengewerkt decor. Afmeting: H 11 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen cups. Riviergezicht decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Sigarenkoker met zilver, 833/000, en een cassette met barnsteenpijpje met gouden rand, 585/000. Leren sigarenkoker met zilveren gezaagd element met een paard en koets voorzien van een haak en bevestig...
Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.
Lot Chinees zilver met een klemband, 925/000, rijkelijk versierd aan de binnenzijde en aan de bovenzijde voorzien van bloemen en een chinees teken. ø8 cm, En twee zilveren houders met een oor in de vo...
Antieke Engelse zilveren roomkan, 925/000, Rond model, geplaatst op 3 bewerkte poten met palmetten. De kan is voorzien van een versiering met voluten, een voorstelling met bomen en vogels en een groot...
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen en cirkeldecor. Voorzien van parelrand en greepjes in de vorm van strikken. Geplaatst op 4 pootjes. MT.:J. de Vries, Hoorn, jl.:H:1817. 1...
Chinese emaille sur bisquit porseleinen penselenpot met lelie decor. Afmeting: H 10,6 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Diana met jachthond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.