Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...
Kapitale zilveren broodmand, ovaal gezaagd model voorzien van ovaal en floraal decor, met een omgeslagen gecontourneerde rand met fruitmanden en acanthusbladeren. De mand staat op een ovale ring met f...
Groot ovaal zilveren dienblad, 900/000, met een geplooide rand. Oostenrijk, Wenen, 1872-1922. 49x37x2cm. ca 1365 gram. Wat bekrast, verder in goede staat.
Antieke zilveren schenkkan, 18e eeuws, ovaal model, op ovale ring met filetranden en voorzien van een ebbenhouten greep. De kan is voorzien van 2 banden versierd met floraal graveerwerk. MT.: Francios...
Prachtige zilveren theekan, 934/000, Empire, ovaal gecontourneerd model voorzien van een ebbenhouten greep en een deksel met een knop in de vorm van een hippokampus. MT.: T.G.Bentveld, Amsterdam, jl.:...
Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Lot antieke kruithoorns. Divers. Ook als blaasinstrument. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Interessant groot lot antieke kruithoorns. Divers. Koper, messing, hout, leder. Afmeting: L 15 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.
Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer. Slagmechanisme vastgezet. Deukjes in loop. Afmeting: L 131 cm. In redelijke staat.
Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met gerestaureerde kolf. Afmeting: L 125 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, Gabion Fournel. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer. Circa 1800. F. Par Broutet a Paris. Gravering. Eén haan los erbij. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Bijzonder antiek vuursteen pistool met zilverdraad inleg + zilver + gravures. St. Etienne Frankrijk. Gerthonbourlieu fils Aines. Circa 1800. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke pijl/speerpunten van smeedijzer. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.