Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur en zes tekens bodemrand. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinese celadon hocker van porselein met draken decor + bodemmerk. (voor kinderen). Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met onderzetters. Floraal/vleermuis/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Eén onderring beschadigd. Rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek-stijl bord met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese balustervormige vaas met vogels/paarden in landschap + koppen. Bakfouten bij onderrand. Afmeting: H 43 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinese glazen censer met tekst en meanderende bovenrand. Kleurstelling: groen/blauw. Peking glas? Afmeting: H 7 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 19 cm. In goede staat
Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken walnoot met console. Figuren decor. Afmeting: H 4 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein. 1x Celadon theekan, floraal/pompoen decor, craquelé glazuur. 1x Abrikoos met okerkleurig glazuur, chip. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf delen oud Chinees geglazuurd steengoed. Onder andere: schalen, kommen et cetera. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Chinees zijden hesje. Handwerk. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 1x 18e Eeuw met tuin decor + bodemmerk, chips + haarlijn. 1x 19e Eeuw met Familie Rose/floraal/goud decor, zes tekens bodemmerk, haarscheur + chips. A...
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met vissen decor + zes tekens bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 25,7 cm. In redelijke staat.
Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Gelithografeerd. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans porseleinen Imari bord. Figuur in boot decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.