Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm.
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot 'Apostolorum'. Bodemmerk een ster. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (44st.)
Resultaat: 700 EUR

Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 700 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...

Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha/vogel decor + verso krekel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm.
Resultaat: 700 EUR

Drie zeldzame Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Zeer grote Familie Verte kom, 17e - 18e eeuw, geisha's in tuin decor. 1x 16e - 17e eeuwse kom met Chinese goden in zee decor + bodemmerk. 1x 1...

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met glanzend theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met perzikboom/vleermuis/draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, H 47,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha op lelieblad/kylin koppen en vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen
Resultaat: 700 EUR

Drie Chinese vazen. 1x Familie Rose dekselvaas met decor spelende kinderen, 19e eeuw. 1x Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. 1x Chinese vaas met bloemen/kraanvogel/goud/familiewapen decor, g...

18e Eeuwse Chinese scheerbekken
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 45 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met bloemvazen decor rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met floraal/insecten decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 12,5 - 31 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 31 cm. In goede staat.

Twee Chinese kandelaren
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Chinese bronzen kaarskandelaren met steenbokken + karaktertekens. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 650 EUR

Zilveren schaal, 800/000, voorzien van rood glazen binnenbak. Gecontourneerde bak voorzien van een spijlen decor, guirlandes, parelrand en geplaatst op 4 bewerkte poten met krul. De schaal is voorzien...

2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas
Resultaat: 650 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...

Zilveren trommel met onderschotel
Resultaat: 650 EUR

Zilveren trommel met onderschotel, 833/000 rond model met scharnierend deksel. De trommel en schotel zijn allebei versierd met filetranden. MT.: zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: 1945-1946. ø18x...

Zilveren specerijen set, 4-delig
Resultaat: 650 EUR

Zilveren specerijenset met blauw glas, 833/000. Een set met 2 opengewerkte mosterdpotjes en specerijenbakjes, rond en ovaal model geplaatst op 4 bokkepoten. Rijkelijk versierd met guirlandes, ramskopp...

Witgouden rozetring met diamant
Resultaat: 650 EUR

Witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Ring met een dubbel rozet in zeskant, bezet met 19 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,90 ct. ø kop 13 mm. ø 60. ca 3,3 gram. In goede staat

Jules Montigny, Paardenspan op landweg
Resultaat: 650 EUR

Jules Montigny. 1847 - 1899. Belgische School. Paardenspan op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.

W. Lorenz, Reeëen in landschap
Resultaat: 650 EUR

Willy Lorenz. Duitse School. 1901 - 1981. Reeën in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.

Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.

Hollandse boeren-glasvitrine
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.