18e Eeuwse Chinees porseleinen fruit + onderschaal. Opengewerkt met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 8 x 26 x 21cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 19 cm. In goede staat
Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal decor, symbolen en signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen stemcup met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Bronzen figuur. Moeder met kind in winterkleding. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee-delige Duitse essenhouten hoekvitrine. Biedermeier. Circa 1830. Keukenkast, melkkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 220 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor + signatuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/figuren decor. De Klaauw merkteken. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, rechthoekige buis met een holle bewerking aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. Breedte 7 mm. ca 18,1 gram. ø 47x56mm. In goede staat
Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi opengewerkt bord met floraal decor + bodemmerk. Twee chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Paul Dom. 1945. 1885 - 1978. Parodie einde WO II. Duitse soldaat als vluchteling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met feniks decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.
Zilveren brandewijnkom, 800/000, voorzien van bijbelse taferelen en 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: S.K. Hoefnagel, Heerenveen, 1807. ca 196 gram. 27x12x8cm. In goede staat
Twee antieke Chinese bronzen kaarskandelaren met steenbokken + karaktertekens. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met floraal/insecten decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.