18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Flacon met getorste bewerking en voorzien van een zilveren kraag en bolle dop met ribbewerking. ø3,5x9cm. En een flacon op zilveren voet en met royale...
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 3 grote schakels met een gekrulde bewerking. Breedte 13 mm. lengte 21 cm. ca 30,9 gram. In goede staat
Set takjes bloedkoralen met een paar oorclips, een collier en een armband. Oorclips met onedele clip, ø 31 mm, een collier verlopend in breedte 10-32mm, lengte 50 cm. met onedel veeroog en een armban...
Grote zilveren hanger, 925/000, met gekleurde zirconia's. Hanger met een grote driehoekige oranje steen, met daaromheen diverse bloemen en een vlinder bezet met zirconia's. Grootte 25x51mm. Nieuw.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat
Antieke mahoniehouten historisme dekseldoos met messing beslag. In renaissance-stijl. Afmeting: 12 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitsland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.
Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, gevuld met 11 zilveren borrellepeltjes met puntbak, een deels getorste steel met parelrand. 10 cm. ca 73 gram. 833/000. In zeer goede staat
Lot zilveren sieraden met een dubbeltjes armband, uit 1948, 3 broches met filigrain en knopjes en een hanger met knopjes. In redelijk goede staat. Bruto totaal 63,6 gram. Diverse gehaltes
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek brons. Twee Oosterse figuren (Nepal?). Eén Europese zuigkan. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles Fayence Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met figuren decor + blauw glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 27 cm. In goede staat.