Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin decor, ribbels en tempelhond. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Twee schotels chip, twee schotels goed. Drie kopjes goed, twee kopjes chip. Eén kopje h...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat...
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...
Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...
Hollandse eikenhouten Art Deco bank. Houtgepind. Circa 1930. Afmeting: 45 x 32 x 154 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Goebel eenden uit 1970. Ontwerp G. Bochmann. Minimale chip mogelijk. Afmeting; 29 x 34 x 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.
Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén vaas gelijmd, slecht gerestaureerd. Eén vaas leeuw niet origineel. Afmeting: H 29 cm. In matig/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas. 17e Eeuw. Floraal met deels overlay floraal goud (later). Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 41 x Ø 21,5 cm. In matige staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen visborden met floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijke staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 31 cm. In goede staat.