Modern bronzen figuur. Erotische dame in catsuit, op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd A.J. Dalous. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in jugendstil-stijl. Figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke sculptuur van Napoleon Bonaparte. 19e Eeuw. Gietijzer. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bronzen figuur, Romeinse estafette loper. Gemerkt A.K. 20e Eeuw. Nr. 4/244. Afmeting: 28 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen jugendstil-stijl figuur. Dame met windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Bronzen vrouwe Justitia met zwaard, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Gedetailleerd bronzen paardenhoofd op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen grijpvogel op marmeren basement. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 29 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Dame op stoel, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door Marijke Ravenswaaij-Deege. + C.V. Tweede helft 20e eeuw. Musicerende figuren. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen met oesterschelp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie grote oude Indonesische hardhouten gesneden beelden van vissers. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 64 cm. In goede staat.
Antiek Frans Art Deco beeld. Pierrot met luit. Circa 1920. Compositie metaal + goud + bronskleurige patina. Luit heeft breuk. Afmeting: 20 x 25 x 8,5 cm. In redelijke staat.
Antieke terracotta buste van een jongeman. Bronskleurig gepatineerd. Door J. Dommisse. 1878 - 1955. Afmeting: 35 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.
Antiek Fries bronzen figuur met degen en boek op onyx basement. Omachs de Gaula. Afmeting: 26 x 31 x 14,5 cm. In goede staat.
Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.
Twee bronzen soldaten op marmeren basement. Arabische + Franse soldaat. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Brief lezende oudere heer met baard. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op houten basement. 19e Eeuw. Vrouw met koren + soldaat met geweer. Afmeting: H 36 - 38 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Alphonse de Tombay. 1843 - 1918. Groot antiek Frans terracotta figuur. Biddende vrouw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.