Vroeg 19e eeuws ikoon. Russisch of Grieks. Ongerestaureerd. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.
N. Pienemann, 1856. 1809 - 1860. Jongeman bij rotspartij. Potloodtekening op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.
Antieke gravure in koperen lijst. 17e - 18e Eeuw. Badende dames + graafschappen. Gravure op papier. Afmeting: H 25 x B 17,5 cm. In redelijke staat.
J. Gosen. '93. Kerkinterieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Hollandse platbodems op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
B.C. van Ettinger. 1916 - 1991. Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op karton. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Naakt + Man met alpino muts. Houtskool op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. + H 64 x B 48 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract/figuratief. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 59 x B 42 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.
Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Frederick de Wit.1629 - 1706. Antieke Hollandse landkaart. Deels handingekleurd. Comitatus Zuptphaniae et Fluminus Islae Nova Delineatio Auctore F. de Wit. Gravure op papier. Afmeting: H 50 x B 57 cm...
J.H. Coster. 1846 - 1920. Landschap met boerin en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Jan Bevort. 1917 - 1996. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Oude lithografie. Cacao van Houten. In lijst. Oosterse vrouw met cacao. 20e Eeuw. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Claas Prins. 1903 - 1968. Houten brug bij Giethoorn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.
G.P.A. Schmidt. Circa 1930. Dorpsgezicht Veere. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.
Drie tekeningen Jacob Wolf (Veere). 1888 - . Divers. Tekeningen op papier. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.
K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1932. 1885 - 1978. Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
Houtskool tekening. Circa 1900. Studie koeien in landschap. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 38 cm. In goede staat.
Mommie Schwarz. 1876 - 1942. Vrouwelijk naakt. Potlood op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.