Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

R. Renard, Spelende kinderen op strand
Startprijs 180 EUR

R. Renard. 21e Eeuw. Spelende kinderen op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J.J. Vermeul, Arabisch stadsgezicht
Resultaat: 300 EUR

J.J. Vermeul. Circa 1930. Arabisch stadsgezicht met veel figuren en olifant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras
Startprijs 200 EUR

Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Startprijs 475 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt
Startprijs 180 EUR

Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Keramieken tegel met een voorstelling van Degas
Resultaat: 240 EUR

Gelithografeerde keramieken tegel met een voorstelling van Degas. Ballerina. Gelimiteerd. Nr. 87/350. Litho op keramiek. Afmeting: H 20 x B 14,5 cm. In goede staat.

Karen Ray, Interieur met tafel en porselein
Resultaat: 140 EUR

Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.

W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Plasgezicht met opvliegen de eenden
Resultaat: 150 EUR

Gé Nijhuis. Wijlen Enschedese galeriehouder. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 190 EUR

E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.

J. Havenith, Bosgezicht met vee
Startprijs 400 EUR

J. Havenith. 1877. Bosgezicht met vee. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 46 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram, Monnik aan eettafel
Startprijs 40 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startprijs 200 EUR

Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok
Resultaat: 400 EUR

Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant
Resultaat: 200 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Negroïde muzikant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Horsky, Vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR

Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Slapende man bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 30,5 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse prent
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse prent naar Rembrandt van Rijn. Honderd gulden prent. Steendruk op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In goede staat.

Jacobus Doeser, Herder met schapen
Startprijs 190 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startprijs 240 EUR

J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren
Startprijs 300 EUR

Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Reeën in het bos
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Reeën in het bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Drie gouaches, India
Startprijs 70 EUR

Drie oude/antieke Oosterse gouaches. India, Krishna, Radha in landschappen. Gouaches op linnen. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Collectie van 11 anatomische studies
Resultaat: 140 EUR

Collectie van elf anatomische studies. Onder andere 17e - 18e en 19e eeuw. Onder meer van Schenk. Etsen op papier. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startprijs 225 EUR

Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Riviergezicht met diverse schepen. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In redelijke staat.

3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij
Startprijs 60 EUR

3x Hollandse School. 20e Eeuw. Landschappen met waterpartij. Divers. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Barnier, Schenkkan met bloemen
Startprijs 80 EUR

Barnier. Franse School. Circa 1930. Schenkkan met bloemen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met knotwilgen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal
Startprijs 170 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.

C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien, pruim en abrikozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kastanjes. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood, walnoot et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Cor Schaap, Meisje op strand
Startprijs 200 EUR

Cor Schaap. 1968 - . Zonnende vrouw op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Onbekend, Landschap met koeien
Startprijs 80 EUR

Onbekend. Circa 1900. Wijds landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 9,5 x 14 cm. In goede staat.

C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard
Startprijs 80 EUR

C. Voorwind? Circa 1900. Boeren vrouw bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur
Startprijs 50 EUR

F. Galman. '34. Hollandse School. Hollands dorpsgezicht met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 12,5 cm. In goede staat.

3x Hollandse School, Divers
Startprijs 100 EUR

3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lépeza? Zuid Amerikaanse School
Resultaat: 90 EUR

Zuid Amerikaanse School. Lépeza? Circa 1930 - 1950. Verso Bananales en El Magdalena (Colombia?) Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 54 cm. In goede staat.

Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Paarden met figuur
Startprijs 80 EUR

Lithografie Theo Mackaay, 1977. 1950 - . Nr. 34/180. Paarden met figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 73 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kruik met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vossenjacht
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Engelse School. 20e Eeuw. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Panoramisch landschap
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.

Rik Jager, Abstracte compositie
Resultaat: 140 EUR

Rik Jager, 1956. 1933 - . Almelo. Abstracte compositie. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 101 x B 72 cm. In goede staat.

Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 100 EUR

Rik Jager, 1955. 1933 - . Almelo. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 102 x B 72 cm. In goede staat.

Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht
Resultaat: 110 EUR

Hugo van Schaik. 1872 - 1946. Hollands riviergezicht met schepen en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Koningin Beatrix
Startprijs 300 EUR

Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.

Keith Haring, Twee figuren met hart
Resultaat: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 15/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H. Kleine, Moderne compositie
Startprijs 100 EUR

H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startprijs 450 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Resultaat: 500 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 80 EUR

W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. Brandt, Vaas met rozen
Startprijs 80 EUR

F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.

R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen
Resultaat: 80 EUR

Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.

J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg
Resultaat: 100 EUR

J. Schijvens. 20e Eeuw. Boerderij met koeien en knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR

Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen
Resultaat: 80 EUR

L. van Santen. 20e Eeuw. Zandpad met boerenhuis en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

H. Sperling, Engelse Setter
Startprijs 200 EUR

H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.

Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR

Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.

Horsman, Hollands havengezicht met boten
Resultaat: 200 EUR

Horsman. Circa 1930. Hollands havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

J. Visser, Zeegezicht met klipper
Resultaat: 60 EUR

J. Visser. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met klipper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Rustend paard en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Stilleven
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd? Groot antiek stilleven. Circa 1910. Stilleven met fruit en schenkkan op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70x B 95 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startprijs 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot
Resultaat: 150 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met visser en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.

C. van Leemputten, Schapen en kippen in stal
Resultaat: 240 EUR

Cornelis van Leemputten. 1841 - 1902. Schapen en kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

W.J. Groningen, Havengezicht met figuren
Resultaat: 140 EUR

W.J. Groningen. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 21 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startprijs 180 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

L. Basset, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 80 EUR

L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.

J. Eybergen, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Johanna Th. Eybergen, 1865 - 1950. Stilleven met Perzisch kleed, tin, wijnfles, citroenen en saké. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Schleichhardt, Berglandschap in de winter
Resultaat: 60 EUR

Schleichhardt. Duitse School. Düsseldorf 1896. Duits berglandschap in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 32,5 cm. In goede staat.

Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen
Resultaat: 80 EUR

Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

W. Hardja, Indonesische schone aan het eenden voren
Resultaat: 100 EUR

W. Hardja. 1945 -. Indonesische School. Indonesische schone aan het eenden voeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Chique dame met tas
Resultaat: 120 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.

2x Jan de Valk, Abstracte composities
Startprijs 100 EUR

Twee emaille kunstwerken. Jan de Valk. Abstracte composities. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x B 31 cm + H 31 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met koeien
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.

Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startprijs 70 EUR

Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Kees Verkade, Extase 2001
Startprijs 180 EUR

Kees Verkade. Nr. 430/100. Titel: Extase 2001. Litho op papier. Afmeting: H 61x B 46 cm. In goede staat.

Toon Koster, Sleepboot in haven
Startprijs 240 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Sleepboot in haven. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Knikker Jr., Zomers dorpsgezicht
Resultaat: 225 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR

Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Keulse pot met anemonen
Resultaat: 125 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Keulse pot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap Frankrijk
Resultaat: 120 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap Frankrijk. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Startprijs 80 EUR

Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op wandelpaden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 14,5 cm. In goede staat.