Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Grosfeld, Elegante dame
Startprijs 90 EUR

A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Botters op Zuiderzee
Startprijs 75 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Botters op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Fiem, Vaas met anemonen
Resultaat: 80 EUR

Fiem. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Rest-signatuur, Landschap met windmolens
Resultaat: 60 EUR

Rest-signatuur. Circa 1900. Landschap met windmolens bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 39 cm. In goede staat.

J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Startprijs 100 EUR

J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap
Resultaat: 100 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

M. Hekkink, Vaas met roze rozen
Resultaat: 70 EUR

M. Hekkink. 20e Eeuw. Vaas met roze rozen. Olieverf op linnen. Afmeting:H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H. Rietberg, Landschap met vuurboom
Resultaat: 100 EUR

H. Rietberg. 20e Eeuw. Indonesische School. Landschap met vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan
Resultaat: 60 EUR

Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Frederik Kaxnaa, Indonesich landschap
Resultaat: 60 EUR

Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met dorp en vulkaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 150 EUR

Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.

C. Bakels, Verso Pokkenhuis Tongelre
Resultaat: 60 EUR

C. Bakels. Belgische School. Circa 1920. Verso Pokkenhuis Tongelre. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Paul Ooms, Dorp in de duinen
Startprijs 60 EUR

Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Originele houtsnede Anton Pieck, Uil op tak
Resultaat: 60 EUR

Originele houtsnede Anton Pieck. 1895 - 1987. Nr. 54/75. Eigendruk. Uil op tak. Rijstpapier. Beschadigd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In matig/redelijke staat.

Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif
Startprijs 120 EUR

Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

P.B. Cop, Strandgezicht met bomschuit en vissersvolk
Startprijs 280 EUR

P.B. Cop. 1947. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Venmans, Kermis met draaimolen en figuren
Resultaat: 180 EUR

Venmans. Tweede helft 20e eeuw. Kermis met draaimolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Resultaat: 350 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

I. Schmidt, Zwitsers berglandschap
Resultaat: 50 EUR

I. Schmidt. Duitse School. Circa 1950. Zwitsers berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 90 EUR

Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.

4x Axel Kreher, 4x Zangvogel
Resultaat: 200 EUR

Vier werken van Axel Kreher. 1941 - 2001. Vier zangvogel soorten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 12 cm. In goede staat.

2x W.E.G. Bank, 2x Damesbustes
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse tekeningen. Door W.E.G. Bank, Haarlem, 1768. Dames bustes. Houtskool op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk, 17e Eeuws fregat
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

Monogram, Vissersvolk bij netten
Resultaat: 225 EUR

Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

Map met 10 etsen/aquarel
Startprijs 25 EUR

Map met etsen/aquarel gravure + stripboek 1983 Judge Dredd. Bestaande uit: Elf etsen knotwilgen, onduidelijk gesigneerd. Eén aquarel Jelle Trachtig. Eén gravure Taurel. Afmeting: 26 - 45 cm. In redeli...

Astrid Engels, Drie hoofden
Startprijs 150 EUR

Astrid Engels. 1941 - . Nr. 249/275. Drie hoofden. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.

Hugo Berten, Keulse kan met bloemen
Resultaat: 125 EUR

Hugo Berten. 1894 - 1959. Keulse kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 48 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte figuratieve voorstelling
Resultaat: 140 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. 53 - '86. Nr. 168/200. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.

Jan van der Zee, Landschap met landarbeider
Resultaat: 170 EUR

Jan van der Zee. 1898 - 1988. Signatuur rechts onder. Landschap met landarbeider. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 48 cm. In goede staat.

Antieke landkaart van Dordrecht
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollandse landkaart van Dordrecht. Handingekleurd. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.

Antieke landkaart van Zuid Holland
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse landkaart van Zuid Holland. Door Guiljelmus Blaeu. 17e Eeuw. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Resultaat: 140 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Resultaat: 325 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 60 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame op bank in bos
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame op bank in bos. Olieverf op karton. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstract
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.

Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Resultaat: 180 EUR

Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Boer op zandpad
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950. Boer op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

A. Koning, Boer met paardenkar
Startprijs 60 EUR

A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk Leurs, Poldergezicht met molen
Startprijs 150 EUR

Henk Leurs. 1890 - 1956. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M. Van Eys, Belgische stad
Resultaat: 100 EUR

M. van Eys. Circa 1900. Belgische School. Belgische stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen
Startprijs 50 EUR

Graadt van Roggen, 1905. 1867 - 1959. Landschap met boerin en windmolen. Gedrukt door Hubert en van Santen Amsterdam. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

Herman Brood, De Kus
Resultaat: 100 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. De Kus. Litho op linnen. Afmeting: H 42 x B 37 cm. In goede staat.

N. Zeleky, Vrouw aan het aardappelen schillen
Resultaat: 110 EUR

N. Zeleky. 1929. Hongaarse School? Vrouw aan het aardappelen schillen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Albertus Verhoesen, Koeien in weide
Resultaat: 800 EUR

Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat

Verso D'anjou, Kustplaats Nice
Startprijs 70 EUR

Verso D'anjou 1938. Verso + Pergel Glycines de Nice. Kustplaats Nice met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.

Nico Baak, Twentse boerderij
Resultaat: 90 EUR

Nico Baak. 1892 -1961. Twenste boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 41,5 x B 49 cm. In goede staat.