Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Grosfeld, Elegante dame
Startprijs 90 EUR

A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Botters op Zuiderzee
Startprijs 75 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Botters op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Fiem, Vaas met anemonen
Resultaat: 80 EUR

Fiem. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Rest-signatuur, Landschap met windmolens
Resultaat: 60 EUR

Rest-signatuur. Circa 1900. Landschap met windmolens bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 39 cm. In goede staat.

J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Startprijs 100 EUR

J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap
Resultaat: 100 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

M. Hekkink, Vaas met roze rozen
Resultaat: 70 EUR

M. Hekkink. 20e Eeuw. Vaas met roze rozen. Olieverf op linnen. Afmeting:H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H. Rietberg, Landschap met vuurboom
Resultaat: 100 EUR

H. Rietberg. 20e Eeuw. Indonesische School. Landschap met vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan
Resultaat: 60 EUR

Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Frederik Kaxnaa, Indonesich landschap
Resultaat: 60 EUR

Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met dorp en vulkaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 150 EUR

Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.

C. Bakels, Verso Pokkenhuis Tongelre
Resultaat: 60 EUR

C. Bakels. Belgische School. Circa 1920. Verso Pokkenhuis Tongelre. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Paul Ooms, Dorp in de duinen
Startprijs 60 EUR

Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Originele houtsnede Anton Pieck, Uil op tak
Resultaat: 60 EUR

Originele houtsnede Anton Pieck. 1895 - 1987. Nr. 54/75. Eigendruk. Uil op tak. Rijstpapier. Beschadigd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In matig/redelijke staat.

Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif
Startprijs 120 EUR

Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

P.B. Cop, Strandgezicht met bomschuit en vissersvolk
Startprijs 280 EUR

P.B. Cop. 1947. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Venmans, Kermis met draaimolen en figuren
Resultaat: 180 EUR

Venmans. Tweede helft 20e eeuw. Kermis met draaimolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Resultaat: 350 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

I. Schmidt, Zwitsers berglandschap
Resultaat: 50 EUR

I. Schmidt. Duitse School. Circa 1950. Zwitsers berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 90 EUR

Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.

4x Axel Kreher, 4x Zangvogel
Resultaat: 200 EUR

Vier werken van Axel Kreher. 1941 - 2001. Vier zangvogel soorten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 12 cm. In goede staat.

2x W.E.G. Bank, 2x Damesbustes
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse tekeningen. Door W.E.G. Bank, Haarlem, 1768. Dames bustes. Houtskool op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk, 17e Eeuws fregat
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.