Ongesigneerd? 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Rik Jager, 1956. 1933 - . Almelo. Abstracte compositie. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 101 x B 72 cm. In goede staat.
Rik Jager, 1955. 1933 - . Almelo. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 102 x B 72 cm. In goede staat.
Hugo van Schaik. 1872 - 1946. Hollands riviergezicht met schepen en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 15/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.
J. Schijvens. 20e Eeuw. Boerderij met koeien en knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
L. van Santen. 20e Eeuw. Zandpad met boerenhuis en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
Horsman. Circa 1930. Hollands havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
J. Visser. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met klipper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Rustend paard en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Groot antiek stilleven. Circa 1910. Stilleven met fruit en schenkkan op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70x B 95 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met visser en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
Cornelis van Leemputten. 1841 - 1902. Schapen en kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
W.J. Groningen. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 21 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.
Johanna Th. Eybergen, 1865 - 1950. Stilleven met Perzisch kleed, tin, wijnfles, citroenen en saké. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Schleichhardt. Duitse School. Düsseldorf 1896. Duits berglandschap in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 32,5 cm. In goede staat.
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
W. Hardja. 1945 -. Indonesische School. Indonesische schone aan het eenden voeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Twee emaille kunstwerken. Jan de Valk. Abstracte composities. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x B 31 cm + H 31 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.
Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Kees Verkade. Nr. 430/100. Titel: Extase 2001. Litho op papier. Afmeting: H 61x B 46 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Sleepboot in haven. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Keulse pot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Landschap Frankrijk. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op wandelpaden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 14,5 cm. In goede staat.