Twee 19e eeuwse Chinese spekstenen kommen met pioenrozen decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: 6 x 13 x 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Japanse Satsuma jardiniere met messing draken en armaturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 34 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek boeddha figuur. Oosters. Shiva staande op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...
Antiek Chinees granieten beeld. Keizer op stoel. Afmeting: 23 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons + originele console. Afmeting: H 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Tibetaanse rituele tempelbellen van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander van brons met kylin koppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 x B 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Ci klapmutskom met geisha's en zotjes in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand + professionele restauratie. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,5 cm. In redelijk...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met floraal decor + ribbels. Eén kom haarlijn, randglazuur schade. Afmeting: H 9,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in berglandschap/waterval decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen fruit + onderschaal. Opengewerkt met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 8 x 26 x 21cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine cup met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 6,8 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén stukje eraf, maar wel los erbij. Afmeting: H 3 x Ø 6,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met zilveren tuit (later). Tuin decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Emaille verf. Eén bord goed. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Bolvaas met bodemmerk, circa 1700, randschade. 2x Cargo kommen, 17e - 18e eeuw, floraal decor, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese figuren dragers. Ongemerkt. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal decor. Dikwandige schaal. Afmeting: H 9 x Ø 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met prunus/ice crack decor. 19e Eeuw. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met pioenroos/vogel decor + merktekens. Republiek. Afmeting: H 11,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met floraal/draak/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren, op drie poten. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met bloemvazen decor rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Kantonese Familie Rose theepot met floraal/vlinder/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met draken decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met kylin en floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 36 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en oren. Afmeting: H 36,2 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke terracotta houders met stoppen. Schildpad + flacon met vissen. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese terracotta knobbelfles met stop + draak. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Vier borden enkele chip. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met berglandschap/tuin decor. Drie met haarlijnen, twee met chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met creme-kleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleders in landschap/rotsen/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen penseelvazen met landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur + ribbels. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat...
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 17e Eeuwse grote dikwandige kom, watervogel in landschap decor, gelijmd. Grote Japanse Kakiemon schaal, circa 1700, 19e eeuw gekramd (restaur...
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oxyde rode draak. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, tijgerkoppen/floraal en goud decor. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met landschap/figuur in de bergen aan meer decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chips. Twee kopjes goed. Twee schotels chip. Eén schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goe...
Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal decor. 18e Eeuw. Eén kopje gelijmd. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 7,5 -...
Chinees porseleinen vaas met zotje op karbauw/vleermuis decor + signatuur. Baluster vormig. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Schotel met karaktertekens + bodemmerk, minimale randglazuur schade. 18e - 19e Eeuwse kom met pagodes in landschap decor, minimale chips. Twee stemcups me...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterschaal met verso tekst + bodemmerk. Blauw-groen craquelé glazuur. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen figuren met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met rood glazuur + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met spelende kinderen in tuin/wijsheer decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Yixing trekpotten. 1x Kleine trekpot, octagonaal + bodemmerk. 1x Dubbele hectagonale Yixing trekpot met bamboe/vleermuis decor, bodemmerk onder deksel. 1x Grote Chinese Yixing trekpo...
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met floraal/insecten decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met rondom vogels in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese celadonvaas met draak decor + bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Drie delen oud China. Bestaande uit; Familie Rose gemberpot met paradijsvogel/vlinder decor + bodemmerk. Een Kantonese dekselvaas met krijger decor. En een houtgesneden figuur. Afmeting: 13 - 31 cm. I...
Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...
Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...
Chinees porseleinen diepe schotel met paradijsvogel/granaatappel decor + verso floraal/granaatappel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bel met tekst en houtgestoken houder. 19e Eeuw. Bevestiging losgebroken bij houder. Afmeting: 33 x 31 x 12 cm. Verder in goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met leermeerster + leerling/ tekst decor. Afmeting: H 15 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse Swatow-stijl schotel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen figuren. Geisha's met floraal decor + Familie Verte vazen in de handen + goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kandelaar met draken decor + tekst, met messing montuur. Afmeting: H 61cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen trekpotten. 1x Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. 1x Draken decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren in tuin decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 7,2 x Ø 9,8 cm. In goede staat.