Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese spekstenen kommen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese spekstenen kommen met pioenrozen decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: 6 x 13 x 12 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse Satsuma jardiniere
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma jardiniere met messing draken en armaturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 34 x 43 x 25 cm. In goede staat.

Oude/antieke? Chinese bronzen danseres, H 41 cm.
Startprijs 200 EUR

Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, 1900
Resultaat: 500 EUR

Groot oud/antiek boeddha figuur. Oosters. Shiva staande op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Drie delen Japans Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...

Antiek Chinees granieten beeld
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees granieten beeld. Keizer op stoel. Afmeting: 23 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees rood-lakwerk
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons + originele console. Afmeting: H 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans)
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Chinese Tibetaanse rituele tempelbellen van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander Ø 13 cm.
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese wierookbrander van brons met kylin koppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka
Startprijs 100 EUR

Oude Tibetaanse tangka. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 x B 46 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese klapmutskom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Ci klapmutskom met geisha's en zotjes in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand + professionele restauratie. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,5 cm. In redelijk...

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met floraal decor + ribbels. Eén kom haarlijn, randglazuur schade. Afmeting: H 9,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 17 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in berglandschap/waterval decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen fruit + onderschaal. Opengewerkt met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 8 x 26 x 21cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese scheerbekken
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine cup Ø 6,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine cup met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 6,8 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma trekpot
Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse Satsuma miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén stukje eraf, maar wel los erbij. Afmeting: H 3 x Ø 6,2 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot met zilveren tuit
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met zilveren tuit (later). Tuin decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Emaille verf. Eén bord goed. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 225 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Bolvaas met bodemmerk, circa 1700, randschade. 2x Cargo kommen, 17e - 18e eeuw, floraal decor, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse of Chinese figuren dragers
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese figuren dragers. Ongemerkt. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung schaal Ø 38 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal decor. Dikwandige schaal. Afmeting: H 9 x Ø 38 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met prunus/ice crack decor. 19e Eeuw. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot Ø 13,2 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met pioenroos/vogel decor + merktekens. Republiek. Afmeting: H 11,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met floraal/draak/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 13 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren, op drie poten. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 45 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met bloemvazen decor rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 9.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theepot, 1930
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese Familie Rose theepot met floraal/vlinder/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 1.400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met draken decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 34 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Grote Chineese schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met kylin en floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 36 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,2 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en oren. Afmeting: H 36,2 cm. In goede staat.

Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.

Twee oude/antieke houders
Startprijs 200 EUR

Twee oude/antieke terracotta houders met stoppen. Schildpad + flacon met vissen. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Chinese knobbelfles met stop
Startprijs 120 EUR

Oude/antieke Chinese terracotta knobbelfles met stop + draak. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Vier borden enkele chip. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 325 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met berglandschap/tuin decor. Drie met haarlijnen, twee met chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met creme-kleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 24 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleders in landschap/rotsen/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese penseelvazen, H 29 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen penseelvazen met landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur + ribbels. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat...

Vier delen antiek Chinees/Japans porselein
Resultaat: 550 EUR

Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 17e Eeuwse grote dikwandige kom, watervogel in landschap decor, gelijmd. Grote Japanse Kakiemon schaal, circa 1700, 19e eeuw gekramd (restaur...

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met oxyde rode draak. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,8 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, tijgerkoppen/floraal en goud decor. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met landschap/figuur in de bergen aan meer decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.

Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chips. Twee kopjes goed. Twee schotels chip. Eén schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goe...

Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.

Groot lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

Drie antieke Familie Rose kop + schotels
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal decor. 18e Eeuw. Eén kopje gelijmd. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 7,5 -...

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met zotje op karbauw/vleermuis decor + signatuur. Baluster vormig. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Grote 17e eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Schotel met karaktertekens + bodemmerk, minimale randglazuur schade. 18e - 19e Eeuwse kom met pagodes in landschap decor, minimale chips. Twee stemcups me...

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinees Sang de Boeuf bord Ø 19,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees celadon bord Ø 18,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon waterschaal met verso tekst + bodemmerk. Blauw-groen craquelé glazuur. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.

Drie Chinese beelden
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen figuren met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 9,7 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met rood glazuur + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 25 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met spelende kinderen in tuin/wijsheer decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese trekpotten
Startprijs 300 EUR

Drie oude/antieke Yixing trekpotten. 1x Kleine trekpot, octagonaal + bodemmerk. 1x Dubbele hectagonale Yixing trekpot met bamboe/vleermuis decor, bodemmerk onder deksel. 1x Grote Chinese Yixing trekpo...

Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met floraal/insecten decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 27 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met rondom vogels in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 45,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese celadonvaas met draak decor + bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Drie delen oud China
Resultaat: 140 EUR

Drie delen oud China. Bestaande uit; Familie Rose gemberpot met paradijsvogel/vlinder decor + bodemmerk. Een Kantonese dekselvaas met krijger decor. En een houtgesneden figuur. Afmeting: 13 - 31 cm. I...

Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm.
Resultaat: 800 EUR

Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...

Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...

Chinese diepe schotel Ø 21 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met paradijsvogel/granaatappel decor + verso floraal/granaatappel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen bel
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese bronzen bel met tekst en houtgestoken houder. 19e Eeuw. Bevestiging losgebroken bij houder. Afmeting: 33 x 31 x 12 cm. Verder in goede staat.

Chinese kom Ø 16 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met leermeerster + leerling/ tekst decor. Afmeting: H 15 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse schotel Ø 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinese of Japanse Swatow-stijl schotel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese figuren
Startprijs 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen figuren. Geisha's met floraal decor + Familie Verte vazen in de handen + goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese kandelaar, H 61 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen kandelaar met draken decor + tekst, met messing montuur. Afmeting: H 61cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese trekpotten
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen trekpotten. 1x Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. 1x Draken decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 9,8 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren in tuin decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 7,2 x Ø 9,8 cm. In goede staat.