Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met draken decor (voor gebedskralen). Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese koperen schaal op drie poten . Eén poot opnieuw genageld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20,5 - Ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen borden in Kang Xi-stijl. Met vier tekens bodemmerk. Floraal/figuren decor. Twee keer floraal, chips + haarlijn. Drie keer figuren, waarvan twee met chips, één...
Lot met zes delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, republiek, landschap decor, bodemmerk, circa 1920, goed. Schotel met bodemmerk, floraal decor, goed. Blauwe pot, floraal, beschadig...
Zes grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen restauratie. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.